DOM
na
SPRZEDAŻ
359 000 PLN
2 799,22 PLN/m2
RADWANICE
Opis
Nie chcesz mieszkać w bloku? Szukasz własnego azylu? Poznaj naszą najnowszą ofertę.

Chciałbyś wypić poranną kawę na tarasie, urządzić ogród i dom według własnego pomysłu, mieć zawsze pewne miejsce do parkowania samochodu?

Mamy dla Ciebie ciekawą propozycję – pół domu typu bliźniak w Radwanicach w cenie mieszkania, na działce o pow. około  550 m2

Świetna propozycja dla rodzin z dziećmi i nie tylko.

 Bliźniak zostanie oddany do użytku w stanie surowym zamkniętym .Wszystkie instalacje : gazowa, elektryczna, wodno-kanalizacyjna, centralnego ogrzewania do zrobienia we własnym zakresie  Wszystkie media do podłączenia do sieci miejskiej. Wylany beton,stolarka okienna PCV Veka 3 szybowa ,drzwi wejściowe antywłamaniowe, strop drewniany nie ocieplony. Budynek docieplony - styropian 15 cm, elewacja w kolorze białym. Teren ogrodzony i uporządkowany.

Dom wykonany z bardzo dobrych materiałów: beton komórkowy Solbet , dachówka ceramiczna Roben w kolorze miedzianym . Solidna stolarka okienna w kolorze brązowym. Nieruchomość składa się z parteru oraz poddasza. Na parterze o pow, 88,45 m2 znajduje się obszerna kuchnia z jadalnią, salon, dwa pokoje, łazienka pomieszczenie gospodarcze , osobne wc oraz przedpokój. Z salonu i jadalni wyjście na taras i do ogrodu. Poddasze z oknem ok.40 m2 można podzielić i zagospodarować jako dodatkowe pomieszczenia, Istnieje możliwość wstawienia okien połaciowych.

Dom położony jest w Radwanicach na osiedlu domków , w pobliżu szkoła przedszkole, ośrodek zdrowia, apteka, sklepy, restauracja.

Położenie miejscowości sprawia, że dojazd do Głogowa, Polkowic zajmuje ok, 15 minut. W pobliżu droga S-3

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń, odpowiemy na wszystkie pytania i umówimy spotkanie.

Ze względów bezpieczeństwa prezentacja nieruchomości wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko oraz PESEL, a także podpisu na okazaniu adresowym.

Przy zakupie nieruchomości do ceny należy doliczyć 2% podatku od czynności cywilnoprawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Przy zakupie nieruchomości nasi eksperci pomagają w doborze najkorzystniejszego kredytu na rynku.

W sprawie prezentacji i zakupu nieruchomości prosimy o kontakt wyłącznie z agencją.Kontakt do agenta.

Magdalena Kowalska-Perłowska
Housefly Nieruchomości
tel. 500 253 454
Szczegóły oferty

Cena359 000 PLN

RynekPierwotny

Cena za m22 799,22 PLN

Rok budowy2022

Powierzchnia128,25 m2

Powierzchnia użytkowa88,45 m2

Powierzchnia działki550 m2

Liczba pięter1