MIESZKANIE
na
SPRZEDAŻ
161 900 PLN
5 700,70 PLN/m2
GŁOGÓW
Opis
Zapraszam do magicznego królestwa przy ulicy Obrońców Pokoju w Głogowie, gdzie na trzecim piętrze wznosi się urocze, malutkie mieszkanie o powierzchni 28,40 metrów kwadratowych. To miejsce, które może stać się Twoim własnym skrawkiem nieba.

Wchodząc, natychmiast oczaruje Cię przestrzeń, w której wszystko wydaje się być na swoim miejscu. Serce tego uroczego gniazdka stanowi przytulny pokój, którego atmosfera wręcz zachęca do relaksu i marzeń. Kuchnia otwarta na pokój to idealne miejsce do kulinarnych eksperymentów oraz wspólnego spędzania czasu. W dalszej części mieszkania znajduje się łazienka z toaletą, gdzie nawet codzienna kąpiel staje się magiczną podróżą w krainę relaksu.

Choć mieszkanie wymaga pewnej pracy, aby osiągnąć swoje pełne piękno, to już teraz emanuje potencjałem. Zarówno instalacja elektryczna, jak i hydrauliczna są starego typu, ale na ten moment wszystko działa bez zarzutu, co daje nowemu właścicielowi swobodę i czas na dokonanie tych ulepszeń zgodnie z własnym gustem i potrzebami.

To idealne schronienie dla singla, pary, czy też młodej rodziny szukającej swego pierwszego wspólnego gniazdka. A jeśli myślisz o inwestycji, to ta propozycja również Cię zachwyci. Przemyślana lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do wszystkich udogodnień - autobusów, sklepów, przedszkoli, szkół, oraz przytulnych parków, gdzie można odpocząć i cieszyć się chwilą spokoju.

To miejsce, które staje się punktem wyjścia dla Twojej historii - czy to opowieść o pierwszych krokach w dorosłość, czy też o rozwijaniu własnego biznesu. Czekamy na Ciebie, abyś mógł zacząć pisać nowy rozdział swojego życia właśnie tutaj.


Szczegóły oferty

Cena161 900 PLN

Cena za m25 700,70 PLN

Powierzchnia28,40 m2

Informacje o Garażu/Miejscach parkingowychNa ulicy

Liczba łazienek1

Powierzchnie dodatkoweKomórka/Piwnica, Balkon

Stan prawnySpółdzielcze własnościowe prawo

RynekWtórny