Lubin, Rzemieślnicza

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
3 500 PLN
Cena za m2
22,58 PLN
Powierzchnia
155 m2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Kaucja
3000
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Część domu
Stan budynku
Dobry
Dostępne od
2020-01-01
Numer oferty
82/7188/OLW

Gorąco polecamy atrakcyjny lokal w dobrej lokalizacji w Lubinie. Blisko Rynku (kilka minut drogi pieszo), w sąsiedztwie dużego osiedla i blisko dróg dojazdowych do miasta.

Idealny na wszelką działalność usługową, a szczególnie na usługi prozdrowotne (np.fitness, siłownia, gabinety), salony urody, studia projektowe, szkoły językowe itp. Duża powierzchnia- 155 m2- pozwala na doskonałe zaplanowanie obszaru pracy i wygodną obsługę klientów.

Zasadniczą część powierzchni zajmuje duża sala z aneksem recepcyjnym. Na zapleczu obiekt posiada węzeł sanitarny (toalety i umywalki) i infrastrukturę socjalną (kuchnia z wyposażeniem).

Cena miesięcznie 3000 PLN. Przy umowie długoterminowej - możliwość negocjacji ceny.

Zapraszamy na prezentację.

Kontakt

Krystyna Jarosławska

Dyrektor ds realizacji transakcji - Oddział Lubin

tel. 517 714 144

Housefly Nieruchomości Oddział Lubin ul. Rynek 26/1

Ze względów bezpieczeństwa prezentacja nieruchomości wiąże się z obowiązkiem podania swoich danych: imię i nazwisko oraz PESEL a także podpisu na okazaniu adresowym.

Przy zakupie nieruchomości do ceny należy doliczyć 2% podatku od czynności cywilno-prawnych, koszt taksy notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Krystyna Jarosławska

Krystyna Jarosławska

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości - Lubin.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Housefly Arkadiusz Perłowski ul. Długa 38, 67-200 Głogów, NIP 925-197-15-85, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Housefly Arkadiusz Perłowski z siedzibą przy ul. Długa 38, 67-200 Głogów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@housefly.pl… czytaj więcej

 
Pokaż mapę