Nowa Sól

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
2 800 PLN
Cena za m2
30,78 PLN
Powierzchnia
90,98 m2
Piętro
Parter
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe, Sportowo/Rekreacyjne, Medyczne, Inne, Handlowo/Usługowe, Gastronomiczne, Inne
Kaucja
8400
Nazwa budynku
Budynek handlowo - usługowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Dostępne od
2022-08-15
Numer oferty
98/7188/OLW

Oferuję do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni 90,98 m2, zlokalizowany na parterze przy ul. Parkowej w Nowej Soli - centrum miasta.

Atrakcyjna lokalizacja! W pobliżu wiele innych miejsc handlowo - usługowych oraz instytucji.  Duże witryny od strony ulicy powodują iż lokal nadaje się do prowadzenia różnego rodzaju działalności, zarówno pod sklep np. spożywczy, biura, usługi medyczne, medycynę estetyczną, siedzibę banku, restauracje itp.  Wejście do lokalu prosto z ulicy, co również jest wielkim atutem.

Lokal składa się z:
- sali sprzedaży/usług z wielką witryną i bezpośrednim wejściem - 70,51 m2
- toalety
- pomieszczenia służącego obecnie jako zmywalnia naczyń
- zaplecza socjalnego
- magazynku.

Dodatkowo jest możliwość zagospodarowania miejsca przed budynkiem według potrzeb danej branży, np. jako zewnętrzna część restauracji. Z tyłu bydynku dostępny parking.

Obecnie w lokalu jest prowadzona działalność gastronomiczna. Jest możliwość kontynuowania działalność tego rodzaju i pozostawienia wyposażenia lub opróżnienie lokalu według życzenia wynajmującego. 

Nieruchomość posiada ogrzewanie miejskie i klimatyzację.

Opłaty:
- odstępne - 2.800 zł netto
- kaucja - 8.400 zł netto
- opłaty eksploatacyjne - 450 zł
- opłaty za zużycie mediów zgodnie ze stanem liczników.

Jeśli planujesz rozpocząć nowy biznes lub przenieść się w dogodniejsze miejsce - zadzwoń i umów się na prezentację. Być może właśnie ten lokal spełnia Twoje oczekiwania?

Kontakt do agenta nieruchomości

Sylwia Kajdanowicz
Licencja PFRN:  27365

Tel. +48 574 722 051

  • Klimatyzacja: Tak
Sylwia Kajdanowicz

Sylwia Kajdanowicz

Dyrektor oddziału - Nowa Sól.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Housefly Arkadiusz Perłowski ul. Długa 44, 67-200 Głogów, NIP 925-197-15-85, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Housefly Arkadiusz Perłowski z siedzibą przy ul. Długa 44, 67-200 Głogów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@housefly.pl… czytaj więcej

 
Pokaż mapę
Translate »