Jak rozpocząć pracę w nieruchomościach?

W Twojej głowie zrodził się wspaniały plan, zostaniesz pośrednikiem w obrocie nieruchomości, będziesz dobrze zarabiał, w ciągu kilku lat będziesz na tyle zamożny, że spełnisz wszystkie swoje marzenia sprzed lat. Czy to możliwe? Jak to zrobisz?

Nie mylisz się. Plan jest wspaniały i to pewne, że możesz go zrealizować. 

Jak wyglądają początki?

Przygotuj się na to, że w najlepszym przypadku przez pierwsze dwa lub trzy miesiące będziesz pod telefonem i na mailu dłużej niż 8 godzin dziennie i nie zarobisz dużo. Po tym, jak pozyskasz nieruchomości do sprzedaży i zaczniesz je obsługiwać, czeka Cię gonitwa z klientami i z segregatorami bezcennych dokumentów. Rozpoczynając pracę w nieruchomościach warto zabezpieczyć się finansowo.  Zdarza się, że już w pierwszym miesiącu sprzedaż nieruchomość, wszystko zależy jak szybko będziesz się uczył.

Nie łudź się, że praca pośrednika wygląda tak, jak przedstawia to opinia publiczna. Nie wystarczy zaprowadzić klienta pod wskazany adres, podać mu dłoń, a on wkrótce przeleje pieniądze na Twoje konto w podziękowaniu za podwózkę. Praca agenta to zimne telefony, pozyskiwanie ofert, sprawdzanie ksiąg wieczystych, negocjacje cenowe, wprowadzenie ofert oraz pukanie do drzwi urzędów gmin, miast i siedzib spółdzielni. To zajęcie dla odważnych, przebojowych, konkretnych osób.

.

Oczy dookoła głowy. 

Klienci wymagają tego, abyś był dla nich dostępny cały czas, dlatego też praca agenta nie może być Twoim dodatkowym zajęciem. Jesteś po to, żeby im pomóc, wyręczyć ich. Jeśli będziesz dbał o swoje obowiązki, będziesz dokładny, sumienny, uczciwy, możesz być pewien, że w bardzo krótkim czasie, nawet już na początku kariery, umocnisz swoją pozycję na rynku.

.

Dbaj o swój wizerunek!

W kontakcie z klientem wykaż się wiedzą, opanowaniem, rozważną strategią marketingową. Poznaj rynek lokalny i ani na chwilę nie przestawaj szukać nowych rozwiązań. Dostosuj się do okoliczności, w jakich będziesz sprzedawać, bądź elastyczny i otwarty na nowości. W szybkim pędzie ekonomii świata nie możesz zostać w tyle, doszkalaj się z języka sprzedażowego, technik negocjacji, fotografii wnętrz, spacerów wirtualnych.

Ile zarabia agent nieruchomości?

Nie bój się! Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami to fantastyczne, dynamiczne zajęcie. Każdy, kto zadba o to, by jego praca była rzetelnie wykonana, dostanie za to wysokie wynagrodzenie od 5 000 do 20 000 zł miesięcznie. Najlepszy agent w Housefly Nieruchomości zarobił 26 000 zł sprzedając 7 nieruchomości w ciągu miesiąca.

Jeśli uważasz się za osobę odpowiedzialną, radosną, aktywną, spełnisz się w tej pracy, a klienci zauważą Twoje zaangażowanie.

Jesteś już gotowy? Nie zwlekaj ani chwili, to doskonały moment!

Wyślij do nas swoje cv z aktualnym zdjęciem na adres biuro@housefly.pl

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko agent nieruchomości do naszych oddziałów w:

Translate »