Ile wynosi prowizja biura nieruchomości?

Przeciętna prowizja w naszej agencji wynosi 3 %. Jest ona jednak zmienna i uzależniona od pracy jaką musi wykonać agent nieruchomości przy sprzedaży nieruchomości. Procent naszego wynagrodzenia może być mniejszy lub wyższy. Istnieje możliwość negocjacji i indywidualnych ustaleń. O szczegóły zapytaj agenta podczas spotkania.


Kiedy Klient płaci prowizję?

Prowizja dla pośrednika płatna jest dopiero po wykonaniu wszystkich czynności związanych ze sprzedażą nieruchomości. Mówiąc wprost, wynagrodzenie Klient płaci dopiero po akcie notarialnym. Nasza agencja nie pobiera żadnych dodatkowych opłat związanych z obejrzeniem i sprzedażą nieruchomości, nie pobieramy też opłaty 50/50 przy podpisaniu umowy przedwstępnej. Wszystko na jasnych zasadach!


Aktualne promocje!

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość? Chciałbyś skorzystać z naszej aktualnej promocji na wynagrodzenie za sprzedaż nieruchomości? Zapytaj naszych agentów o szczegóły.

Wspierasz razem z nami!

1% od każdej zrealizowanej transakcji sprzedaży nieruchomości przekazujemy na cele charytatywne. Przeczytaj więcej o naszej działalności charytatywnej.

Facebook
YouTube
Instagram