Agent nieruchomości w Housefly – brzmi dumie i brzmi jak coś dla Ciebie. Dlaczego warto dla nas pracować?

.

Zastanawiasz się, czy w ogóle warto pracować w nieruchomościach? Odpowiedź jest prosta. Warto. Praca agenta nieruchomości to praca pełna wyzwań, w której wykorzystasz swoje umiejętności miękkie i zarobisz na tym naprawdę dobre pieniądze. Twoje możliwości podnoszenia swoich zarobków mogą być nieograniczone. I chociaż najpewniej wybierzesz jako swojego pracodawcę konkretne biuro nieruchomości, to Ty sam będziesz sobie sterem i okrętem. Jest tylko jedno ale – abyś mógł każdego dnia płynnie poruszać się po wodach doświadczenia, znajomości rynku, kompetencji, z gruntownym przeszkoleniem i przygotowaniem do podejmowania wyzwań, potrzebujesz uzbroić się w najlepszego pracodawcę.

.

Brzmi to świetnie, chcę zacząć tak pracować!

.

Nie będziemy owijać w bawełnę, bo udawana skromność wcale nie jest najlepsza. Prawda jest taka, że jesteśmy biurem nieruchomości, które będzie dla Ciebie najlepszym wyborem. Zapytasz pewnie, skąd ta pewność? Być może pomyślisz też, że wszyscy tak o sobie mówią. Mamy na to solidne argumenty, wobec których nie dasz rady przejść obojętnie i bez przekonania, że naprawdę warto u nas pracować. Wyłożymy wszystkie karty na stół i opowiemy o tym, co oferujemy, zapewniamy i oddajemy w ręce naszych agentów. Konkurencyjne firmy z branży nieruchomości powinny w tym momencie zacząć się bać, że wkrótce na ich biurkach pojawią się sterty wypowiedzianych umów, a my przejmiemy ich najlepszych agentów. Co ciekawe – najpewniej tak właśnie będzie.

.

Nie złożę swojemu pracodawcy wypowiedzenia, bo dopiero chcę zacząć pracować w branży nieruchomości i zostać waszym agentem. Opowiedzcie, jak to będzie?

.

Naszą współpracę zaczniemy od szkolenia. Położymy przed Tobą nasze doświadczenie i znajomość branży, abyś od samego początku poruszał się w niej sprawnie i szybko zaczął realizować transakcje. Nigdy nie będziesz jedyną osobą, której zależy na Twoim sukcesie – zapracujemy na niego wspólnie. Zaoferujemy Ci elastyczny czas pracy. Ograniczenia i sztywne zasady to coś, co znajdziesz tylko u konkurencji. Damy Ci umowę zlecenie, którą chętnie zamienimy na umowę o pracę lub kontrakt B2B. Inne biura nieruchomości najpewniej zaproponują Ci wynagrodzenie bazujące wyłącznie na prowizji, ale my damy Ci podstawę, abyś czuł się bezpiecznie i nie musiał martwić o to, że rzucasz się na głęboką wodę bez gwarancji, że pierwszego będziesz miał za co zapłacić rachunki.

.

Oferty innych biur nieruchomości wyczerpały swoje możliwości znacznie wcześniej, ale my dopiero się rozkręcamy.

.

Inni pewnie zaproponują Ci kawę z ekspresu i pracę w “dynamicznie rozwijającej się firmie”. Tak, na nas też te frazesy nie robią żadnego wrażenia. W Housefly będziesz pracować w naprawdę dobrze zorganizowanej firmie ze sprawdzonym modelem biznesowym. Będziesz pracował z otwartymi i przyjaznymi ludźmi, którzy będą trochę podobni do Ciebie, czyli inteligentni emocjonalnie, komunikatywni, sympatyczni, otwarci i chętni do działania. Pomożemy Ci w marketingu Twoich ofert. Nowoczesny system CMR, który będzie Cię wspierał każdego dnia, to rzecz tak oczywista, że prawie o niej zapomnieliśmy. Dostaniesz też od nas niezbędne narzędzia do pracy, czyli komputer i telefon. To jeszcze nie wszystko – profesjonalny fotograf wnętrz zrobi dla świetne Ciebie zdjęcia.

.

Proszę, zatrudnijcie mnie!

.

Tak, wiem, że to naturalna reakcja na naszą ofertę współpracy. Zatrudnimy. Musisz tylko dać nam od siebie:

  • Minimum średnie wykształcenie. Jeśli nie jesteś po budownictwie, ekonomii, prawie, zarządzeniu nieruchomościami – nie przejmuj się
  • Nie musisz posiadać doświadczenie na rynku nieruchomości
  • Chęć podejmowania rozmów telefonicznych – telefon i agent to duet nierozerwalny, ale zawsze udany
  • Komunikatywną i otwartą osobowość – będziesz współpracować z ludźmi o takich cechach, więc fajnie, jeśli zaistnieje między wami nić porozumienia.
  • Chęć do ponadprzeciętnych zarobków – małe wypłaty i średni standard życia zostaw dla tych, którzy lubią mieć nad sobą finansowy sufit
  • Samochód i prawo jazdy – to po prostu ułatwi Ci pracę

.

Przeczytałem to wszystko, ale jestem w trochę innej sytuacji – jestem agentem nieruchomości, chcę zacząć pracować dla Was. Co mi zaproponujecie?

.

To proste – mamy dla Ciebie najlepsze na rynku wynagrodzenie i wsparcie sprzedażowe. Nasz model współpracy będzie bazował na tym, że otrzymasz od nas niezastąpione i nieporównywalne wsparcie, a przy tym oddamy w Twoje ręce nawet do 70 procent prowizji. Nie postawimy też przed Tobą wygórowanych wymagań np. co do limitów pozyskany ofert – to trochę inaczej niż u Twojego dotychczasowego pracodawcy, prawda? Będziesz pracować na umowach ekskluzywnych, które pozwolą Ci realizować jeszcze więcej transakcji w jeszcze krótszym czasie. Zarządzenie Twoim czasem pozostawimy Tobie, przyjmiemy Cię z zaufaniem, że wiesz co robić i jak to robić.

Damy Ci dostęp do nowoczesnego systemu CMR i sprawdzonych przez prawników umów i dokumentów, które zawsze będą aktualne. Nie pozwalamy sobie na takie zaniedbania, więc nie pozwolimy na to też Tobie, proste. Zapewnimy Ci też kompleksową obsługę kredytów hipotecznych i zorganizujemy specjalnie dla Ciebie nie tylko miejsce w naszym biurze, ale i niezbędne do wykonywania pracy narzędzia. Wszystkie sesje nieruchomości, które trafią w Twoje ręce, sfotografuje profesjonalny fotograf. Weźmiemy też na siebie promowanie Twoich ofert, aby miały szansę dotrzeć do ludzi, którzy będą nimi zainteresowani. Przy tym wszystkim wyposażymy Cię też w gadżety reklamowe, które wręczone klientom będą Cię reklamować i całodobowo przypominać im o nawiązanej przez was relacji biznesowej. Jeśli będzie taka potrzeba – chętnie przeszkolimy Cię i uzupełnimy Twoją wiedzę o aspekty prawne w handlu nieruchomościami, marketing ofert i narzędzia do skutecznego przeprowadzania negocjacji.

.

Sytuacja, w której liczby mówią więcej niż słowa 

.

Jeśli to wszystko jeszcze nie krzyczy Ci do uszu, że trzeba, warto i koniecznie – liczby po prostu muszą Cię przekonać. Wyobraź sobie, że sprzedajesz nieruchomość o wartości 500 000 zł. Twoja prowizja może wynieść aż 18 000 zł. Jeśli nieruchomość zostanie sprzedana za 250 000 zł, do Twojego portfela może trafić zaś nawet 6750 zł.

.

Przyszły agencie nieruchomości – do zobaczenia na drodze budowania Twojego zawodowego sukcesu pod naszym czujnym i wspierającym okiem.

Doświadczony agencie nieruchomości – wykaż się rozsądkiem i zmień pracodawcę. Niech wreszcie przed pójściem do pracy pojawia się w Tobie uśmiech ekscytacji, a nie kolejne rozczarowanie, smutne westchnienie ambicji i irytację.

.

Masz więcej pytań? Chcesz przesłać CV? Napisz do nas – biuro@housefly.pl lub zadzwoń – 500 253 453.

Translate »