Bucze

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
419 900 PLN
Rynek
Wtórny
Cena za m2
2 506 PLN
Rok budowy
1915
Powierzchnia
187,50 m2
Powierzchnia działki
5 800 m2
Liczba pokoi
4
Dach
Dachówka
Liczba łazienek
1
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Typ okien
PCV, PCV
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Typ kuchni
Oddzielna
Numer oferty
706/7188/ODS

Proponujemy Państwu wyjątkową posesję w okolicy Grębocic. Bardzo duży przedwojenny dom ze zdrowej cegły z zabudowaniami i dużą działką - 0,58 ha , zachwyci z pewnością osoby, którym niezbędna jest przestrzeń, kontakt z naturą  i spokój. Znakomicie odnajdzie się tu  rodzina wielopokoleniowa lub potrzebująca wielu pomieszczeń. Idealny  też dla myślących o agroturystyce, centrum rzemiosła, pracowni itp. 
Na pierwszej kondygnacji znajdują się  4 pokoje, obszerna, jasna kuchnia, łazienka i toaleta oraz przestronny korytarz. Budynek mieszkalny jest parterowy, lecz  na drugiej kondygnacji  znajduje się wysoki strych, do przekształcenia w pomieszczenia mieszkalne (minimum 4 pokoje). Całość liczy 187,5 m2.
Ogrzewanie centralne węglowe - piec zlokalizowano w piwnicy. Grzejniki we wszystkich dolnych pomieszczeniach. Na terenie nieruchomości znajdują się też budynki gospodarcze z cegły. 
Posesja podłączona jest do sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. Dostęp bezpośredni do drogi asfaltowej.
Stan nieruchomości - konieczny remont, lecz budynek jest zdrowy, solidny i wart inwestycji. Część remontu może zostać sfinansowana ze środków dotowanych (gminnych i centralnych).
Zapraszamy na prezentację!
kontakt-517-714-144

  • Ogrodzenie: Inne
  • Dostępne w okolicy: Las, Sklep, Kościół
Krystyna Jarosławska

Krystyna Jarosławska

Dyrektor oddziału - Lubin.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Housefly Arkadiusz Perłowski ul. Długa 44, 67-200 Głogów, NIP 925-197-15-85, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Housefly Arkadiusz Perłowski z siedzibą przy ul. Długa 44, 67-200 Głogów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@housefly.pl… czytaj więcej

 
Translate »