Twój sukces w nieruchomościach!

.

Z nami osiągniesz sukces!

,

Rynek nieruchomości w Polsce to stale rozwijająca się branża. Co roku realizowanych jest ponad 500 000 transakcji. Duża część z nich odbywa się przy udziale agencji nieruchomości. Jeśli myślisz o sprawdzonym biznesie, który przyniesie Ci ponadprzeciętny dochód, z pewnością warto rozważyć otwarcie własnego biura nieruchomości.

Franczyza Housefly Nieruchomości to sprawdzony i zyskowny model biznesowy oparty na szybkiej i skutecznej sprzedaży nieruchomości.

Nasza oferta franczyzy skierowana jest do wszystkich przedsiębiorczych osób, które prowadzą już biznes lub myślą o założeniu pierwszej firmy, agentów nieruchomości, lokalnych biur nieruchomości myślących o rebrandingu oraz ekspertów finansowych zainteresowanych otwarciem biura nieruchomości. 

.

.

O nas 

.

Moglibyśmy powiedzieć, że Housefly Nieruchomości to sieć nowoczesnych i kompleksowych biur nieruchomości, która specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego w modelu na wyłączność oraz w sprzedaży produktów finansowych. Jesteśmy w tym świetni, to prawda.

Moglibyśmy powiedzieć też, że Housefly Nieruchomości sprawia, że nieruchomości stają się ruchomościami i błyskawicznie zmieniają swojego właściciela. Jesteśmy nieprzeciętnie skuteczni, to też prawda.

Jeszcze nie moglibyśmy o sobie powiedzieć, że Housefly Nieruchomości istnieje na rynku od trzydziestu lat i może pochwalić się kilkudziesięcioma oddziałami na terenie Polski.  Ale to się wydarzy, spokojnie. 

Housefly Nieruchomości istnieje od sześciu lat i w tym momencie tworzy dwa znakomite oddziały własne w Głogowie oraz Lubinie. Kilka lat pracy w innowacyjnym modelu biznesowym, przy wsparciu profesjonalnych i empatycznych agentów nieruchomości oraz doradców finansowych, pozwoliło nam zyskać rozpoznawalność w branży nieruchomości i szerokie grono zadowolonych ze współpracy klientów. Musimy przyznać, że my też jesteśmy bardzo zadowoleni z miejsca, w którym obecnie jesteśmy, bo jest przyjazne, ubrane w szereg sukcesów i co najważniejsze – jest nasze i działa w oparciu o nasze zasady.

Kiedy otwieraliśmy nasz pierwszy oddział, przyświecała nam śmiała idea. Chcieliśmy wyznaczać trendy w sprzedaży nieruchomości na lokalnym rynku. Nasza marka miała się wyróżniać, mieliśmy się z nią zaprzyjaźnić i chętnie podpisywać się pod nią swoim nazwiskiem. Początkowe założenia bardzo szybko znalazły swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, a kolejne miesiące przyniosły nam niespodziewany rozwój i niespodziewaną dumę. Rok 2019 okazał się dla nas rokiem przełomowym, bo nasz właściciel Arkadiusz Perłowski, został członkiem Rady Doradczej Klienta Otodom, jako jeden z 12 najlepszych pośredników w Polsce. To ważne wyróżnienie podyktowane było szeregiem sukcesów w branży i niezwykłą skutecznością, która po prostu nie mogła umknąć uwadze “wielkich ryb”. Rynek krajowy Housefly przyjął bardzo ciepło, co zaowocowało udziałem w plebiscycie na najlepsze biuro nieruchomości w Polsce organizowanym przez portal Otodom oraz publikacją naszych wypowiedzi na łamach Polityki, Biznes Newseria, Dzienniku Gazeta Prawna, dziennika Fakt oraz na portalu Nieruchomości-Online.pl i Otodom.pl.

..

Tutaj dowiesz się więcej o naszej firmie – kliknij.

Housefly Nieruchomości w mediach – kliknij.

.

Nasza propozycja dla Ciebie

.

System franczyzowy, który stworzyliśmy, przypomina bardziej nowoczesny start up, niż klasycznie rozumianą franczyzę. Przez sześć lat naszej działalności na rynku nieruchomości, pracowaliśmy w oparciu o innowacyjny model biznesowy, który stworzyliśmy. Model ten przyniósł nam pasmo sukcesów, które możemy chyba nazwać sukcesami niewspółmiernie spektakularnymi w porównaniu z poświęconym czasem i poniesionymi nakładami finansowymi. Dokładnie tym chcemy podzielić się z naszymi franczyzobiorcami. Franczyza od Housefly Nieruchomości to gwarancja stabilnego dochodu na poziomie 20 000 zł miesięcznie i nie, nie są to żadne przechwałki.

Franczyza od Housefly Nieruchomości to praca w modelu wyłącznościowym, który ma przed sobą jedno ważne zadanie – dostarczać klientowi świetną usługę i wytrwale walczyć o jego zadowolenie. Nasze oferty wyróżniają się profesjonalnymi zdjęciami i filmami, mają rewelacyjne opisy i wyjątkowo skuteczny marketing. Obserwujemy branżę nieruchomości z dużą uwagą, dzięki czemu wiemy, jaki kurs nadać rozwojowi pośrednictwa w kraju. Jesteśmy agencją, która pracuje przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi. Doskonale rozumiemy marketing – SEO, social media i portale ogłoszeniowe. Pisaliśmy już, że nasze nieruchomości stają się ruchomościami? No właśnie – nieruchomości sprzedajemy średnio w terminie 30 dniu! Pośrednicy z innych firm z naszej branży, marzą o tym, aby zaczepić się u nas na staż i dowiedzieć się, jak to się robi.

Do wszystkiego doszliśmy sami, bez doświadczenia. Jedyne co mieliśmy na początku to determinacja i chęć do osiągnięcia sukcesu. Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli podzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z naszymi franczyzobiorcami. Naszym partnerom zaoferujemy świetny pakiet franczyzowy, który w pigułce opowie o tym, jak robić naprawdę skuteczne i świetne biznesy, które przynoszą kokosy udanych transakcji na rynku nieruchomości.

.

Twoje korzyści

.

prawo do korzystania z logo i nazwy Housefly

Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz przede wszystkim sprawdzony i realizowany przez nas na co dzień model biznesowy. Oszczędź swój czas, nie wymyślaj wszystkiego od nowa! Na przestrzeni 6 lat udało nam się wypracować skuteczne procesy, które pozwolą Ci szybko i zyskownie realizować transakcje na rynku nieruchomości. Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań.

.

Franczyza to przede wszystkim:

.

 • dochodowy biznes w nieruchomościach,
 • sprawdzony i skuteczny model biznesowy,
 • prawo do korzystania z logo i nazwy Housefly Nieruchomości,
 • szkolenia i know-how,
 • przyjazny podręcznik operacyjny,
 • wyłączność działania w wybranym regionie, 
 • pomoc w organizacji biura,
 • pomoc przy rekrutacji agentów,
 • dostęp do aktualnych umów i dokumentów,
 • dostęp do umów z agentami,
 • dostęp do CRM oraz innych niezbędnych narzędzi online,
 • przejrzysta umowa franczyzowa,
 • niskie koszty inwestycyjne,
 • preferencyjne warunki współpracy,
 • szkolenia i doradztwo w zakresie prowadzenia oddziału,
 • gotowe procedury RODO,
 • gotowe procedury AML,
 • gotowe procedury COVID-19.


.

…,.

Szkolenia

.

szkolenie dla agentów nieruchomości

Aby otworzyć biuro nieruchomości z pewnością będziesz chciał wiedzieć wszystko o tym biznesie. Pomożemy Ci w tym!

Przygotujemy Cię w pełni do roli menadżera lub agenta nieruchomości, nauczymy Cię jak pracować z Klientem i zespołem, zapoznamy Cię z aspektami prawnymi obrotu nieruchomościami oraz umowami, zapewnimy Ci niezbędną wiedzę z zakresu obsługi programu CRM. 

Jeżeli wciąż będziesz głodny wiedzy, dzięki naszej stałej współpracy z takimi firmami jak Otodom, Nieruchomosci-Online zorganizujemy dodatkowe szkolenia w Twoim oddziale.

Współpracując z nami poznasz ten biznes od podstaw!

.

.

Software

.

dostęp do narzędzi online

Dobrze zorganizowane biuro nieruchomości wymaga najlepszych rozwiązań informatycznych.

Abyś mógł sprawnie działać w branży otrzymasz od nas:

 • program do zarządzania biurem i zespołem,
 • dostęp do serwera z aktualnymi umowami,
 • branbook firmowy online, 
 • hosting.

.

.

.

.

Efektywny marketing

.

nowoczesna strona i system CRM

Dedykowana strona internetowa z mocnym zapleczem SEO, nowoczesny system CRM to podstawa w branży nieruchomości.

Twoje oferty nieruchomości bedą pojawiać się w osobnej zakładce na naszej stronie firmowej www.housefly.pl, która zaprojektowana jest tak aby można było ją wygodnie przeglądać na telefonie, tablecie i komputerze.

Marketing to również wsparcie szkoleniowe, przekażemy Ci wiedzę na temat promocji Twoich ofert na portalach Otodom, Allegro, OLX, Nieruchomości-Online, Gratka, Morizon, Adresowo.pl, nauczymy Cię jak efektywnie korzystać z Facebooka, Google oraz Instagrama. Wspólnie ustalimy najkorzystniejsze sposoby reklamy Twojego biura na lokalnym rynku.

..

Jasne zasady współpracy!

.

 • franczyzobiorca zatrzymuje cały wypracowany przychód,
 • jednorazowa opłata wstępna,
 • stała opłata miesięczna dopiero od drugiego miesiąca,
 • brak ukrytych i dodatkowych kosztów.

.

Koszty inwestycyjne

.

Własne biuro oparte na franczyzie Housefly Nieruchomości to sprawdzony pomysł na otwarcie dochodowego biznesu przy stosunkowo niskich kosztach inwestycji. Otwarcie własnej agencji nie wymaga znacznego kapitału, a zwrot wkładu własnego następuje już w 3 miesiącu od rozpoczęcia działalności. Minimalna kwota inwestycji we własny oddział oscyluje w okolicach 10 – 25 tysięcy złotych* ( wliczając wyposażenie, branding, sprzęt komputerowy). Suma inwestycji uzależniona jest od wielkości miasta w którym ma powstać oddział oraz od ilości zatrudnionych agentów. Do tej kwota należy doliczyć jednorazową opłatę startową, jest to jedyna opłata na rzecz Housefly Nieruchomości na starcie.

* Nie zawiera kosztów związanych z ewentualnym remontem lokalu.

.

.

Chcesz wiedzieć więcej?

.

Interesują Cię konkretne warunki oferty franczyzy? Chcesz wiedzieć ile trzeba konkretnie zainwestować w danym mieście oraz ile można zarobić na tym biznesie? Obliczymy to dla Ciebie! Przygotujemy wstępną kalkulację.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Napisz do nas, otrzymaj ofertę lub od razu umów się na spotkanie.

Do zobaczenia!

.

Przeczytaj artykuł o naszej ofercie franczyzy – kliknij!

.

Kontakt w sprawie franczyzy:

e-mail: franczyza@housefly.pl

tel. + 48 500 253 454

.

.

Translate »