Własne biuro bez żadnych opłat!

.

Z nami osiągniesz sukces! Bez żadnych zasad korporacyjnych.

,

Sylwia Kajdanowicz – dyrektor Oddziału

Rynek nieruchomości w Polsce to stale rozwijająca się branża. Co roku realizowanych jest ponad 500 000 transakcji. Duża część z nich odbywa się przy udziale agencji nieruchomości. Jeśli myślisz o sprawdzonym biznesie, który przyniesie Ci ponadprzeciętny dochód, z pewnością warto rozważyć otwarcie własnego biura nieruchomości.

Oferta współpracy Housefly Nieruchomości to sprawdzony i zyskowny model biznesowy oparty na szybkiej i skutecznej sprzedaży nieruchomości.

.

Jako jedynie w Polsce proponujemy Wam ciekawe rozwiązanie biznesowe – możliwość działania w naszym modelu pod własną marką – bez opłat stałych, bez wymogu posiadania lokalu stacjonarnego, bez żadnych kontroli finansowych i wymagań sprzedażowych. Brzmi interesująco? Czytaj dalej!

Nasza nowoczesna oferta współpracy skierowana jest do wszystkich przedsiębiorczych osób, które prowadzą już biznes lub myślą o założeniu pierwszej firmy, agentów nieruchomości, lokalnych biur nieruchomości myślących o rebrandingu oraz ekspertów finansowych zainteresowanych otwarciem biura nieruchomości. 

.

.

Kilka słów o nas abyś wiedział z kim współpracujesz.

.

Housefly Nieruchomości istnieje na rynku od 2016 roku. Kilka lat pracy w innowacyjnym modelu biznesowym, przy wsparciu profesjonalnych i empatycznych agentów nieruchomości oraz doradców finansowych, pozwoliło nam zyskać rozpoznawalność w branży nieruchomości i szerokie grono zadowolonych ze współpracy klientów. Musimy przyznać, że my też jesteśmy bardzo zadowoleni z miejsca, w którym obecnie jesteśmy, bo jest przyjazne, ubrane w szereg sukcesów i co najważniejsze – jest nasze i działa w oparciu o nasze zasady.

.

Kiedy otwieraliśmy nasz pierwszy oddział, przyświecała nam śmiała idea. Chcieliśmy wyznaczać trendy w sprzedaży nieruchomości na lokalnym rynku. Nasza marka miała się wyróżniać, mieliśmy się z nią zaprzyjaźnić i chętnie podpisywać się pod nią swoim nazwiskiem. Początkowe założenia bardzo szybko znalazły swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, a kolejne miesiące przyniosły nam niespodziewany rozwój i niespodziewaną dumę. Rok 2021 okazał się dla nas rokiem przełomowym, właściciel Housefly Nieruchomości, Arkadiusz Perłowski został członkiem Rady Doradczej Klienta Otodom, jako jeden z 12 najlepszych pośredników w Polsce. To ważne wyróżnienie podyktowane było szeregiem sukcesów w branży i niezwykłą skutecznością, która po prostu nie mogła umknąć uwadze. Rynek krajowy Housefly przyjął bardzo ciepło, co zaowocowało otwarciem pierwszego oddziału franczyzowego.

.

Więcej o nas w mediach Polityka, Busissnes Newseria, Dziennik Gazeta Prawna, Money, Otodom, Forsal, Mamstartup.

.

Obecnie Housefly Nieruchomości to również agencja szkoleniowa, dzięki naszej wiedzy i doświadczonej kadrze uczymy agentów oraz właścicieli biur nieruchomości jak profesjonalnie działać na rynku nieruchomości. Naszym głównym założeniem jest zmiana postrzegania naszego zawodu w Polsce , poprzez realizowanie wspólnie skutecznego modelu biznesowego

.

Czym chcemy się podzielić? Ile możesz zarobić?

.

System współpracy, który stworzyliśmy, przypomina bardziej nowoczesny start up, niż klasycznie rozumianą franczyzę. Przez sześć lat naszej działalności na rynku nieruchomości, pracowaliśmy w oparciu o innowacyjny model biznesowy, który stworzyliśmy. Model ten przyniósł nam pasmo sukcesów, które możemy chyba nazwać sukcesami niewspółmiernie spektakularnymi w porównaniu z poświęconym czasem i poniesionymi nakładami finansowymi. Dokładnie tym chcemy podzielić się z Wami. Współpraca z Housefly Nieruchomości to gwarancja stabilnego dochodu na poziomie 10 000 – 35 000 zł miesięcznie i nie, nie są to żadne przechwałki.

Własne biuro w oparciu o nasz biznes to praca w modelu wyłącznościowym, który ma przed sobą jedno ważne zadanie – dostarczać klientowi świetną usługę i wytrwale walczyć o jego zadowolenie. Nasze oferty wyróżniają się profesjonalnymi zdjęciami i filmami, mają rewelacyjne opisy i wyjątkowo skuteczny marketing. Obserwujemy branżę nieruchomości z dużą uwagą, dzięki czemu wiemy, jaki kurs nadać rozwojowi pośrednictwa w kraju. Jesteśmy agencją, która pracuje przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi. Doskonale rozumiemy marketing – SEO, social media i portale ogłoszeniowe. Pisaliśmy już, że nasze nieruchomości stają się ruchomościami? No właśnie – nieruchomości sprzedajemy średnio w terminie 30 dniu! Pośrednicy z innych firm z naszej branży, marzą o tym, aby zaczepić się u nas na staż i dowiedzieć się, jak to się robi.

Do wszystkiego doszliśmy sami, bez doświadczenia. Jedyne co mieliśmy na początku to determinacja i chęć do osiągnięcia sukcesu. Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli podzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z naszymi Klientami. Naszym partnerom zaoferujemy świetny pakiet franczyzowy, który w pigułce opowie o tym, jak robić naprawdę skuteczne i świetne biznesy, które przynoszą kokosy udanych transakcji na rynku nieruchomości.

.

Twoje korzyści!

.

Decydując się na współpracę z nami otrzymujesz przede wszystkim sprawdzony i realizowany przez nas na co dzień model biznesowy. Oszczędź swój czas, nie wymyślaj wszystkiego od nowa! Na przestrzeni 7 lat udało nam się wypracować skuteczne procesy, które pozwolą Ci szybko i zyskownie realizować transakcje na rynku nieruchomości. Skorzystaj z naszych gotowych rozwiązań.

.

Otrzymujesz! Pakiet szkoleń know-how, który pozwoli Ci prowadzić własne biuro, pod swoją marką, bez stałych opłat i zobowiązań wynikających z typowej franczyzy, którą oferuje większość firm na rynku nieruchomości. Im większa agencja tym większe problemy, widzimy to na co dzień.

.

Nasza oferta współpracy to przede wszystkim szkolenia i niezbędne materiały oraz umowy, które pozwolą Ci prowadzić agencję pod własną marką, bez zbędnych zobowiązań:

.

 • dochodowy biznes w nieruchomościach,
 • sprawdzony i skuteczny model biznesowy,
 • prawo do korzystania z własnego logo,
 • szkolenia i know-how,
 • przyjazny podręcznik operacyjny,
 • wzory umów pośrednictwa dla każdego pakietu,
 • wzory umów z agentami,
 • wzory umów przedwstępnych,
 • wzory umów wynajmu,
 • pomoc przy rekrutacji agentów,
 • przejrzysta umowa dla każdego pakietu,
 • niskie koszty inwestycyjne,
 • szkolenia i doradztwo w zakresie prowadzenia oddziału.


.

…,.

Szkolenia – pomożemy na każdym etapie.

.

Aby otworzyć biuro nieruchomości z pewnością będziesz chciał wiedzieć wszystko o tym biznesie. Pomożemy Ci w tym! Szkolimy agentów i właścicieli biur

Przygotujemy Cię w pełni do roli menadżera lub agenta nieruchomości, nauczymy Cię jak pracować z Klientem i zespołem, zapoznamy Cię z aspektami prawnymi obrotu nieruchomościami oraz umowami, zapewnimy Ci niezbędną wiedzę z zakresu obsługi programu CRM. 

Jeżeli wciąż będziesz głodny wiedzy, dzięki naszej stałej współpracy z takimi firmami jak Otodom, OLX, Nieruchomosci-Online zorganizujemy dodatkowe szkolenia w Twoim oddziale.

Współpracując z nami poznasz ten biznes od podstaw!

.

.

Software – sam wybierasz program.

.

Dobrze zorganizowane biuro nieruchomości wymaga najlepszych rozwiązań informatycznych.

Abyś mógł sprawnie działać w branży otrzymasz od nas:

 • WSZYSTKIE WZORY UMOWY ONLINE
 • SZKOLENIE Z CRM
 • POMOC TECHNICZNĄ

.

.

.

.

Efektywny marketing.

.

Dedykowana strona internetowa z mocnym zapleczem SEO, nowoczesny system CRM to podstawa w branży nieruchomości.

Szkolenie obejmuje wsparcie marketingowe, przekażemy Ci wiedzę na temat promocji Twoich ofert na portalach Otodom, Allegro, OLX, Nieruchomości-Online, Gratka, Morizon, Adresowo.pl, nauczymy Cię jak efektywnie korzystać z Facebooka, Google oraz Instagrama. Wspólnie ustalimy najkorzystniejsze sposoby reklamy Twojego biura na lokalnym rynku.

..

Jasne zasady współpracy – to lubimy!

.

 • zatrzymujesz cały wypracowany przychód,
 • działasz pod własnym logiem, bez opłat stałych,
 • brak ukrytych i dodatkowych kosztów,
 • jednorazowa opłata za szkolenie,
 • prowadzimy szkolenia stacjonarne oraz online.

.

Koszty inwestycyjne! Nie musisz posiadać biura stacjonarnego!

.

Własna agencja oparta na na naszym modelu biznesowym to sprawdzony pomysł na otwarcie dochodowego biznesu przy stosunkowo niskich kosztach inwestycji. Otwarcie własnej agencji nie wymaga znacznego kapitału, nie wymagamy również posiadania lokalu stacjonarnego! Minimalna kwota inwestycji to 5000 – 10 000 tysięcy złotych.

.

Ile to kosztuje?

.

Cena naszych szkoleń rozpoczynają się od 600 zł netto. Cena uzależniona jest od czasu trwania szkolenia.

.

Nie mamy sztywnych cen. Zależą one od:

 • liczby uczestników
 • zakresu tematycznego warsztatu,
 • formy zajęć,
 • terminu,
 • liczby zamówionych dni szkoleniowych (przy dłuższych programach rozwojowych proponujemy atrakcyjne rabaty).

.

Zainteresowaliśmy Cię? Chcesz wiedzieć więcej?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Napisz do nas, otrzymaj ofertę lub od razu umów się na spotkanie.

Do zobaczenia!

.

Przeczytaj artykuł o naszej ofercie franczyzy – kliknij!

.

Kontakt:

Arkadiusz Perłowski – właściciel.

e-mail: biuro@housefly.pl

tel. + 48 500 253 454

.

.

Poznaj nasz sposób na skuteczną sprzedaż nieruchomości.

.

.

.

Translate »