Jak zostać agentem nieruchomości? Szkolenie.

Szkolenie – Zostań agentem nieruchomości

Szkolenie „Zostań agentem nieruchomości” może być doskonałym sposobem na rozpoczęcie kariery w tej branży. Nasze kursy zazwyczaj obejmują szeroki zakres tematyczny, aby przygotować uczestników do pracy jako agenci nieruchomości. Szkolenia oparte są o model pracy naszych agentów, którzy na co dzień realizują transakcje w oparciu o umowy na wyłączność przy zachowaniu najwyższej jakości obsługi Klientów. Oto, co możesz oczekiwać od takiego szkolenia:

Co Zyskasz? Wiedza i niezbędna materiały.

 • Zwiększenie Dochodów: Nasze techniki sprzedażowe pomogą Ci przyciągnąć więcej klientów i zawierać korzystniejsze transakcje.
 • Zminimalizowanie Kosztów: Nauczysz się efektywnego zarządzania budżetem związanym z pracą agenta.
 • Unikalna Wiedza: Dowiesz się, jak wyróżnić spośród innych pośredników na Twoim lokalnym rynku.
 • Pełna dokumentacja: Po szkoleniu przekażemy Ci pełną dokumentację niezbędną w pracy pośrednika – świetne i dopracowane umowy pośrednictwa w sprzedaży, umowy pośrednictwa w zakupie, umowy przedwstępne, umowy rezerwacyjne, karty mieszkań, karty domów, itd. 
 • Pomożemy Ci wdrożyć RODO I AML.
 • Pomożemy w wyborze CRM do zarządzania ofertami. Omówimy system.
 • Pomożemy Ci w wyborze portali z którymi będziesz współpracować przy publikacji ofert.
 • Skuteczna nauka pracy w oparciu o umowy na wyłączność na zasadzie scenariusza.
 • Nauka skutecznego pozyskiwania ofert na wyłączność. Opracujemy „zimne telefony”.
 • Nauka wykonywania profesjonalnych zdjęć przy pomocy nowoczesnej aplikacji.
 • Skuteczne prezentacje nieruchomości na zasadzie scen szkoleniowych.
 • Nauczymy Cię pracy na wysokiem poziomie prowizji. Opracujemy je.

Dlaczego Housefly Nieruchomości?

Przede wszystkim wieloletnie doświadczenie: Szkolenia prowadzi Arkadiusz Perłowski, magister pedagogiki, właściciel Housefly Nieruchomości, agent nieruchomości, twórca franczyzy oraz członek Rady Doradczej Klienta Otodom. Arkadiusz został uznany za jednego z 12 najlepszych pośredników w Polsce w 2022 roku wg portalu Otodom. Jego bogate doświadczenie i wiedza to gwarancja najwyższej jakości szkolenia.

Więcej o nas w mediach PolitykaBusissnes NewseriaDziennik Gazeta PrawnaMoneyOtodomForsalMamstartup.

Gdzie szkolimy?

Aby zapewnić najlepsze warunki oraz spokój, szkolenia prowadzone są indywidualnie w naszym nowoczesnym, dwupoziomowym biurze w Głogowie ( woj. dolnośląskie ). Na powierzchni 160 m2, przygotowaliśmy przyjazne i zielone miejsce do prowadzenia spotkań. W trakcie szkolenia zapewniamy dostęp do rzutnika, komputera, tableta, drukarki, sieci WiFi. Dzień szkoleniowy trwa 6 godzin z przerwą na smaczny obiad serwowany przez zaprzyjaźnioną restaurację.  Na życzenie prowadzimy też szkolenie online poprzez aplikację ZOOM lub Google Meet.

Współpracujemy

Nasze szkolenia prowadzimy w oparciu o wiedzę i know-how naszych partnerów do których należą, portal OTODOM, portal Nieruchomości-Online, system ASARI CRMsystem NBOT.

Zainwestuj w Swoją Przyszłość

Nie czekaj! Otwórz drzwi do świata nieruchomości z Housefly.

Zainteresowaliśmy Cię? Chcesz  wiedzieć  więcej?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Chcesz poznać pełną ofertę szkoleń? Napisz do nas na email  biuro@housefly.pl  lub zadzwoń. Do usłyszenia.

Kontakt

biuro@housefly.pl

tel. + 48 500 253 454