Będziesz zaskoczony naszą skutecznością

Hasło reklamowe naszej firmy brzmi – ” Sprzedajemy nieruchomości, nie obietnice „. Wiemy jak efektywnie sprzedawać nieruchomości. Podejmując współpracę z Klientem nie obiecujemy rzeczy których nie możemy zrealizować.

Nasz model sprzedaży nieruchomości oparty jest na doświadczeniu, które zdobyliśmy w ciągu ostatnich kilku lat. Zrealizowaliśmy już ponad 500 transakcji na rynku wtórnym i pierwotnym. Działamy nowocześnie na podstawie  indywidualnie stworzonego modelu biznesowego. Wiemy, że sukces w sprzedaży nieruchomości związany jest z sześcioma kluczowymi etapami. Wdrażamy je przy współpracy z Klientem.

Realizacja poniższych celów pozwala nam na skuteczną i szybką sprzedaż nieruchomości. Nasze działania pokrywają się z naszymi możliwościami.

Największym wyróżnieniem jest dla nas zadowolony Klient, pozytywnie zaskoczony rezultatem naszej pracy.

Poznaj nasz sposób działania, przekonaj się, że możemy Ci pomóc!

 Będziesz zadowolony z ceny sprzedaży

Odpowiednia wycena ma wpływ na efektywną sprzedaż nieruchomości. Wspólnie z Tobą ustalimy strategię cenową. Na podstawie średnich cen transakcyjnych określimy na jaką kwotę sprzedaży możesz liczyć.

Naszym celem jest uzyskanie dla Ciebie najwyższej ceny transakcyjnej.

Szybko przyciągamy uwagę 

Liczy się pierwsze wrażenie oraz porywająca prezentacja. Zdjęcia wykonane przez naszego fotografa oraz kreatywny opis nieruchomości wpływają na szybkość sprzedaży. Na tym etapie naszym celem jest przygotowanie wyjątkowej oferty, która szybko przyciągnie uwagę potencjalnych kupujących. Odpowiednia ekspozycja oferty zwiększa liczbę odsłon Twojej nieruchomości, co finalnie wpływa na ilość zapytań i prezentacji.

Nieruchomości naszych Klientów przyciągają uwagę kupujących 8 razy bardziej niż  standardowo przygotowane oferty.


Nie jesteśmy fachowcami od wszystkiego, dlatego też sesje fotograficzne wykonywane są przez profesjonalnego fotografa. Na pewno zależy Ci na czasie! Twoją ofertę przygotujemy w 24h!

Nieruchomości sprzedajemy średnio w 30 dni. 


Twoją ofertę zobaczy ponad 5000 osób

Na pewno chcesz aby Twoją nieruchomość obejrzało jak najwięcej potencjalnych Klientów. Zadbamy o to! Twoja oferta będzie widoczna na topowych portalach takich Nieruchomości-Online, Otodom, OLX, Facebook, Glogow-Info, Instagram, Google. Obejrzy ją ponad 5000 osób miesięcznie. Intensywna inwestycja w promocję ogłoszeń to dla nas priorytet.

Według naszych statystyk Twoją ofertę obejrzy ponad 5000 osób miesięcznie.

Nieruchomość kupi sprawdzony Klient

Decydując się na współpracę z naszą agencją, możesz mieć pewność, że zabezpieczymy cały proces sprzedaży pod kątem wypłacalności Klienta kupującego oraz warunków formalno – prawnych.

Nasza agencja zatrudnia na stałe doradcę ds. kredytów hipotecznych, dzięki temu przed podpisaniem umowy przedwstępnej, będziesz wiedział czy kupujący będzie w stanie sfinansować zakup nieruchomości. To dla Ciebie z pewnością bardzo ważne. Dla nas również!

Nasza skuteczność w sprzedaży nieruchomości finansowanych kredytem hipotecznym wynosi 98%.

… 

Ubezpieczymy transakcję

Mając w perspektywie czasu wizję sprzedaży nieruchomości chcemy, aby transakcja była przeprowadzona odpowiedzialnie i bezpiecznie. Zadbamy o to! Zweryfikujemy stan prawny nieruchomości, przygotujemy niezbędne umowy i zaświadczenia. Będziemy z Tobą podczas przeniesienia własności u notariusza.

Bezpieczeństwo to dla nas priorytet. Posiadamy obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w obrocie nieruchomościami na kwotę 1 milion złotych.

..

Mamy innowacyjne pomysły

Z myślą o zapewnieniu wysokiej skuteczności w sprzedaży nieruchomości, naszym Klientom, oprócz profesjonalnych zdjęć oferujemy również wirtualny spacer 3D. Wirtualny spacer, to najlepszy sposób zaprezentowania nieruchomości, pokazania jej największych atutów, dający możliwość wejścia i obejrzenia wnętrza w szczegółach nie wychodząc z domu. Prezentacje 3D pozwalają przede wszystkim zaoszczędzić czas, wzbudzają również ogromne zainteresowanie potencjalnych Klientów. Dzięki użyciu najnowszej technologii zlecenia realizujemy w krótkim czasie z zachowaniem bardzo wysokiej jakości.


Współpracujesz z najlepszą agencją nieruchomości

…….

Sprzedając swoją nieruchomość, na pewno chciałbyś współpracować z najlepszą agencją. Jesteśmy taką! Świadczą o tym przede wszystkim pozytywne opinie Klientów oraz przyznane nagrody w tym pierwsze miejsce w Plebiscycie Branżowym Orły Nieruchomości. Warto zwrócić uwagę, że pozycja nr 1 w rankingu jest efektem naszej systematycznej i efektywnej pracy, co dostrzegają zadowoleni Klienci, wypowiadający się w ciepłych słowach na temat Housefly Nieruchomości.