Poznaj nas

.

Moglibyśmy powiedzieć, że Housefly Nieruchomości to sieć nowoczesnych i kompleksowych biur nieruchomości, która specjalizuje się w sprzedaży nieruchomości z rynku wtórnego w modelu na wyłączność oraz w sprzedaży produktów finansowych. Jesteśmy w tym świetni, to prawda.Moglibyśmy powiedzieć też, że Housefly Nieruchomości sprawia, że nieruchomości stają się ruchomościami i błyskawicznie zmieniają swojego właściciela. Jesteśmy nieprzeciętnie skuteczni, to też prawda. Jeszcze nie moglibyśmy o sobie powiedzieć, że Housefly Nieruchomości istnieje na rynku od trzydziestu lat i może pochwalić się kilkudziesięcioma oddziałami na terenie Polski.  Ale to się wydarzy, spokojnie. 

Housefly Nieruchomości istnieje od sześciu lat i w tym momencie tworzy trzy znakomite oddziały (w Głogowie, Lubinie i Zielonej Górze). Kilka lat pracy w innowacyjnym modelu biznesowym, przy wsparciu profesjonalnych i empatycznych agentów nieruchomości oraz doradców finansowych, pozwoliło nam zyskać rozpoznawalność w branży nieruchomości i szerokie grono zadowolonych ze współpracy klientów. Musimy przyznać, że my też jesteśmy bardzo zadowoleni z miejsca, w którym obecnie jesteśmy, bo jest przyjazne, ubrane w szereg sukcesów i co najważniejsze – jest nasze i działa w oparciu o nasze zasady.

Kiedy otwieraliśmy nasz pierwszy oddział, przyświecała nam śmiała idea. Chcieliśmy wyznaczać trendy w sprzedaży nieruchomości na lokalnym rynku. Nasza marka miała się wyróżniać, mieliśmy się z nią zaprzyjaźnić i chętnie podpisywać się pod nią swoim nazwiskiem. Początkowe założenia bardzo szybko znalazły swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, a kolejne miesiące przyniosły nam niespodziewany rozwój i niespodziewaną dumę. Rok 2019 okazał się dla nas rokiem przełomowym, bo nasz właściciel Arkadiusz Perłowski, został członkiem Rady Doradczej Klienta Otodom, jako jeden z 12 najlepszych pośredników w Polsce. To ważne wyróżnienie podyktowane było szeregiem sukcesów w branży i niezwykłą skutecznością, która po prostu nie mogła umknąć uwadze “wielkich ryb”. Rynek krajowy Houfesly przyjął bardzo ciepło, co zaowocowało udziałem w plebiscycie na najlepsze biuro nieruchomości w Polsce organizowanym przez portal Otodom oraz publikacją naszych wypowiedzi na łamach Polityki, Busissnes Newseria, Dzienniku Gazeta Prawna, dziennika Fakt oraz na portalu Nieruchomości-Online.pl i Otodom.pl.

.

System franczyzowy od Housefly Nieruchomości

.

System franczyzowy, który stworzyliśmy, przypomina bardziej nowoczesny start up, niż klasycznie rozumianą franczyzę. Przez sześć lat naszej działalności na rynku nieruchomości, pracowaliśmy w oparciu o innowacyjny model biznesowy, który stworzyliśmy. Model ten przyniósł nam pasmo sukcesów, które możemy chyba nazwać sukcesami niewspółmiernie spektakularnymi w porównaniu z poświęconym czasem i poniesionymi nakładami finansowymi. Dokładnie tym chcemy podzielić się z naszymi franczyzobiorcami. Franczyza od Housefly Nieruchomości to gwarancja stabilnego dochodu na poziomie 20 000 zł miesięcznie i nie, nie są to żadne przechwałki.

Franczyza od Housefly Nieruchomości to praca w modelu wyłącznościowym, który ma przed sobą jedno ważne zadanie – dostarczać klientowi świetną usługę i wytrwale walczyć o jego zadowolenie. Nasze oferty wyróżniają się profesjonalnymi zdjęciami i filmami, mają rewelacyjne opisy i wyjątkowo skuteczny marketing. Obserwujemy branżę nieruchomości z dużą uwagą, dzięki czemu wiemy, jaki kurs nadać rozwojowi pośrednictwa w kraju. Jesteśmy młodą agencją, która pracuje przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi. Doskonale rozumiemy marketing – SEO, social media i portale ogłoszeniowe. Pisaliśmy już, że nasze nieruchomości stają się ruchomościami? No właśnie – nieruchomości sprzedajemy średnio w terminie 30 dniu! Pośrednicy z innych firm z naszej branży, marzą o tym, aby zaczepić się u nas na staż i dowiedzieć się, jak to się robi. Serio!

Do wszystkiego doszliśmy sami, bez doświadczenia. Jedyne co mieliśmy na początku to determinacja i chęć do osiągnięcia sukcesu. Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli podzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z naszymi franczyzobiorcami. Naszym partnerom zaoferujemy świetny pakiet franczyzowy, który w pigułce opowie o tym, jak robić naprawdę skuteczne i świetne biznesy, które przynoszą kokosy udanych transakcji na rynku nieruchomości.

.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułami w prasie o naszej agencji.

Zobacz nasze oddziały – kliknij!

.

Nieruchomości Głogów, nieruchomości Lubin, nieruchomości Polkowice, nieruchomości Nowa Sól, nieruchomości Leszno, mieszkania Głogów, mieszkania Polkowice, mieszkania Nowa Sól, mieszkania Leszno, domy Głogów, domy Leszno, domy Nowa Sól, domy Polkowice, biuro nieruchomości Głogów, biuro nieruchomości Lubin, biuro nieruchomości Polkowice, biuro nieruchomości Nowa Sól, biuro nieruchomości Leszno.