Poznaj nas

.

.

Housefly to sieć nowoczesnych i kompleksowych biur nieruchomości. Naszą specjalizacją jest sprzedaż nieruchomości z rynku wtórnego w modelu na wyłączność oraz sprzedaż produktów finansowych. Jesteśmy zespołem profesjonalnych agentów nieruchomości oraz doradców finansowych posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe. Naszą pracę opieramy o wartości takie jak: profesjonalizm, uczciwość, pasja, zaangażowanie, innowacyjność oraz sukces. Nasze oddziały znajdują się w Głogowie, Lubinie, Legnicy oraz Nowej Soli.

.

Początki – rok 2016.

.

Od samego początku uwierzyliśmy, że możemy wyznaczać trendy w sprzedaży nieruchomości na lokalnym rynku. Chcieliśmy stworzyć oryginalną wyróżniająca się markę, którą polubimy, podpiszemy swoim nazwiskiem, a w razie potrzeby – obronimy przed wszelkimi przeciwnościami.

.

Nowa jakość – rok 2017.

.

Rok 2017 to rok zmagań trudnych, ale na szczęście wygranych. Zaczynamy pracować na umowach wyłącznościowych. Zatrudniamy fotografa i jako pierwsi na lokalnym rynku wykonujemy profesjonalne sesje zdjęciowe. W między czasie usprawniamy procesy organizacyjne w firmie.

.

Innowacje – rok 2018.

.

Uruchamiamy nową, indywidualną stronę internetową. Zaczynamy korzystać z najlepszego oprogramowania do zarządzania biurem, a do naszego zespołu dołącza czterech agentów. Uparcie walczymy o to, aby jakość świadczonych przez nas usług rosła. Nasza skuteczność jest bardzo dobra – aż 98% nieruchomości sprzedajemy w okresie do 30 dni.

.

Otwarcie nowych oddziałów – rok 2019 – 2020.

.

W 2019 roku zatrudniamy trzech agentów i tworzymy dla nich nowy oddział w Lubinie. Rok później Housefly otwiera oddział w Nowej Soli. Rok 2020 ma szczególne miejsce naszej historii. Arkadiusz Perłowski – właściciel Housefly Nieruchomości – zostaje członkiem Rady Doradczej Klienta Ototom, jako jeden z 12 najskuteczniejszych pośredników w Polsce. Nasza firma zostaje dostrzeżona i doceniona na rynku krajowym, startujemy w plebiscycie na najlepsze biuro nieruchomości w Polsce organizowane przez portal Otodom. Nasze wypowiedzi znajdują się na łamach Polityki, Busissnes Newseria, Dzienniku Gazeta Prawna, dziennika Fakt oraz na portalu Nieruchomości-Online.pl oraz Otodom.pl. Rozpoznawalność firmy dynamicznie rośnie.

.

Dalszy rozwój – rok 2021.

.

Housefly Nieruchomości to obecnie 3 oddziały w Głogowie, Lubinie i Nowej Soli, 10 agentów, 2 doradców finansowych i fotograf. Planujemy otworzyć nową, bardzo nowoczesną siedzibę firmy w Głogowie oraz kolejne oddziały własne oraz franczyzowe. Wierzymy, że to się uda, jeśli dalej konsekwentnie będziemy podążać obranym torem.

.

Nieruchomości Głogów, nieruchomości Lubin, nieruchomości Polkowice, nieruchomości Nowa Sól, nieruchomości Leszno, mieszkania Głogów, mieszkania Polkowice, mieszkania Nowa Sól, mieszkania Leszno, domy Głogów, domy Leszno, domy Nowa Sól, domy Polkowice, biuro nieruchomości Głogów, biuro nieruchomości Lubin, biuro nieruchomości Polkowice, biuro nieruchomości Nowa Sól, biuro nieruchomości Leszno.