Dowiedz się więcej o naszej firmie

Przedmiotem działalności firmy Housefly jest pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Działamy nowocześnie na podstawie  indywidualnie stworzonego systemu sprzedaży. Agenci Housefly Nieruchomości to lokalni eksperci, którzy doradzają w zakresie sprzedaży i zakupu nieruchomości. Housefly Nieruchomości to odpowiedź na zapotrzebowanie klientów oczekujących wysokiej jakości oraz jasnych zasad współpracy i skuteczności w powierzonych działaniach.

Misja firmy

Misją firmy Housefly Nieruchomości jest pomaganie Klientom w podejmowaniu najlepszych decyzji dotyczących sprzedaży i zakupu nieruchomości oraz zapewnianie najwyższego poziomu usług.

Wartości, którymi się kierujemy

Aby podążać za realizacją naszej misji, w codziennych działaniach uwzględniamy wartości do których zaliczamy: pracowitość, determinację, szczerość, kreatywność oraz innowacyjność.

Cele firmy

Dbałość o Klientów – naszym celem jest świadczenie profesjonalnych usług w pełni zaspokajających oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

Dbałość o Pracowników – naszym celem jest zapewnienie najlepszych warunków zatrudniania i rozwoju osobistego pracowników.

Silna pozycja finansowa – naszym celem jest zapewnienie dobrej kondycji finansowej firmy, warunkującej jej ciągły i dynamiczny rozwój.

Naszą firmę tworzą ludzie

Każdą firmę tworzą ludzie, Housefy Nieruchomości to zgrany zespół, zaangażowanych doradców oraz specjalistów. Razem pracujemy w przyjaznej atmosferze, co przekłada się na jakość usług, którą finalnie otrzymuje nasz klient.

Facebook
YouTube
Instagram