O nas

Housefly Nieruchomości istnieje na rynku od 2016 roku. Kilka lat pracy w innowacyjnym modelu biznesowym, przy wsparciu profesjonalnych i empatycznych agentów nieruchomości oraz doradców finansowych, pozwoliło nam zyskać rozpoznawalność w branży nieruchomości i szerokie grono zadowolonych ze współpracy klientów. Musimy przyznać, że my też jesteśmy bardzo zadowoleni z miejsca, w którym obecnie jesteśmy, bo jest przyjazne, ubrane w szereg sukcesów i co najważniejsze – jest nasze i działa w oparciu o nasze zasady. Kiedy otwieraliśmy nasz pierwszy oddział, przyświecała nam śmiała idea. Chcieliśmy wyznaczać trendy w sprzedaży nieruchomości na lokalnym rynku. Nasza marka miała się wyróżniać, mieliśmy się z nią zaprzyjaźnić i chętnie podpisywać się pod nią swoim nazwiskiem. Początkowe założenia bardzo szybko znalazły swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, a kolejne miesiące przyniosły nam niespodziewany rozwój i niespodziewaną dumę.

.

Lata 2020 – 2022 okazały się dla nas przełomowymi, właściciel Housefly Nieruchomości – Arkadiusz Perłowski został członkiem Rady Doradczej Klienta Otodom, jako jeden z 12 najlepszych pośredników w Polsce. To ważne wyróżnienie podyktowane było szeregiem sukcesów w branży i niezwykłą skutecznością, która po prostu nie mogła umknąć uwadze. Rynek krajowy Housefly przyjął bardzo ciepło, co zaowocowało otwarciem pierwszego oddziału franczyzowego.

.

Więcej o nas w mediach Polityka, Busissnes Newseria, Dziennik Gazeta Prawna, Money, Otodom, Forsal, Mamstartup, Rzeczpospolita.

.

Wypowiedź dla Polityka.pl

.

Wypowiedź dla Money.pl

.

Wypowiedź dla Interiabiznes.pl

.

Obecnie Housefly Nieruchomości to również agencja szkoleniowa, dzięki naszej wiedzy i doświadczonej kadrze uczymy agentów oraz właścicieli biur nieruchomości jak profesjonalnie działać na rynku nieruchomości. Naszym głównym założeniem jest zmiana postrzegania naszego zawodu w Polsce, poprzez realizowanie wspólnie ustalonego celu. Dołącz do nas!

.

.

.

Nasze osiągnięcia

Dostarczamy swoim klientom usługi na najwyższym poziomie, troszcząc się o ich prywatność oraz zadowolenie. Jesteśmy pewni, że nasi pośrednicy to najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają szeroką wiedzę i doskonałe umiejętności negocjacyjne.

.

.

.

.

Celem naszej firmy jest niezawodne wsparcie klientów w procesie obrotu nieruchomością. Cenimy sobie profesjonalizm i zadowolenie naszych partnerów, dla których dopasowujemy wszystkie oferty indywidualnie. Nasze doświadczenie i skuteczność w zarządzaniu nieruchomościami gwarantuje klientom wysokiej klasy jakość usług oraz pewność, że ich oferty są w dobrych rękach. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi marketingowych, a oferty publikujemy na najpopularniejszych portalach ogłoszeniowych. Cechuje nas uczciwość, poufność, zaangażowanie oraz wysoki prestiż, dlatego nasz zespół spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Jesteśmy przekonani, że nasze biuro będzie najlepszym wyborem dla osób poszukujących poczucia satysfakcji i spokoju w procesie obrotu nieruchomością. Gwarantujemy pełne zaangażowanie oraz gotowość do udzielenia odpowiedzi na nurtujące pytania.

.

Opinie

.

.

.

.

.

.