O nas

Poznaj nas

.

Housefly Nieruchomości istnieje na rynku od 2016 roku. Kilka lat pracy w innowacyjnym modelu biznesowym, przy wsparciu profesjonalnych i empatycznych agentów nieruchomości oraz doradców finansowych, pozwoliło nam zyskać rozpoznawalność w branży nieruchomości i szerokie grono zadowolonych ze współpracy klientów. Musimy przyznać, że my też jesteśmy bardzo zadowoleni z miejsca, w którym obecnie jesteśmy, bo jest przyjazne, ubrane w szereg sukcesów i co najważniejsze – jest nasze i działa w oparciu o nasze zasady.

.

Kiedy otwieraliśmy nasz pierwszy oddział, przyświecała nam śmiała idea. Chcieliśmy wyznaczać trendy w sprzedaży nieruchomości na lokalnym rynku. Nasza marka miała się wyróżniać, mieliśmy się z nią zaprzyjaźnić i chętnie podpisywać się pod nią swoim nazwiskiem. Początkowe założenia bardzo szybko znalazły swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości, a kolejne miesiące przyniosły nam niespodziewany rozwój i niespodziewaną dumę. Rok 2021 okazał się dla nas rokiem przełomowym, właściciel Housefly Nieruchomości, Arkadiusz Perłowski został członkiem Rady Doradczej Klienta Otodom, jako jeden z 12 najlepszych pośredników w Polsce. To ważne wyróżnienie podyktowane było szeregiem sukcesów w branży i niezwykłą skutecznością, która po prostu nie mogła umknąć uwadze. Rynek krajowy Housefly przyjął bardzo ciepło, co zaowocowało otwarciem pierwszego oddziału franczyzowego.

.

Więcej o nas w mediach Polityka, Busissnes Newseria, Dziennik Gazeta Prawna, Money, Otodom, Forsal, Mamstartup.

.

Obecnie Housefly Nieruchomości to również agencja szkoleniowa, dzięki naszej wiedzy i doświadczonej kadrze uczymy agentów oraz właścicieli biur nieruchomości jak profesjonalnie działać na rynku nieruchomości. Naszym głównym założeniem jest zmiana postrzegania naszego zawodu w Polsce, poprzez realizowanie wspólnie ustalonego celu. Dołącz do nas!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Translate »