Jak otworzyć biuro nieruchomości? Szkolenia nieruchomości.

Otwórz Drzwi do Sukcesu z Housefly Nieruchomości!

Czy marzysz o otwarciu własnego biura nieruchomości? A może chcesz zostać agentem nieruchomości i zdobyć wiedzę, która wyróżni Cię na rynku? Nasze szkolenia w Housefly Nieruchomości to idealne rozwiązanie dla Ciebie!

Innowacyjny System Szkoleniowy

Housefly Nieruchomości oferuje nowatorski i na prawdę skuteczny system szkoleń, który dostarcza więcej niż typowe kursy sprzedażowe online. Zdobędziesz umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu w branży nieruchomości, zarówno jako agent, jak i właściciel biura. Nasze szkolenia koncentrują się na realnych strategiach, które zwiększą Twoje dochody i zminimalizują koszty operacyjne, dzięki sprawdzonemu modelowi biznesowemu, który wdrażamy na co dzień.

Dlaczego Housefly Nieruchomości?

Przede wszystkim wieloletnie doświadczenie: Szkolenia prowadzi Arkadiusz Perłowski, magister pedagogiki, właściciel Housefly Nieruchomości, agent nieruchomości, twórca franczyzy oraz członek Rady Doradczej Klienta Otodom. Arkadiusz został uznany za jednego z 12 najlepszych pośredników w Polsce w 2022 roku wg portalu Otodom. Jego bogate doświadczenie i wiedza to gwarancja najwyższej jakości szkolenia.

Więcej o nas w mediach PolitykaBusissnes NewseriaDziennik Gazeta PrawnaMoneyOtodomForsalMamstartup.

Co Zyskasz? Wiedza i niezbędna materiały.

 • Zwiększenie Dochodów: Nasze techniki sprzedażowe pomogą Ci przyciągnąć więcej klientów i zawierać korzystniejsze transakcje.
 • Zminimalizowanie Kosztów: Nauczysz się efektywnego zarządzania biurem nieruchomości, co pozwoli Ci na optymalizację wydatków.
 • Unikalna Wiedza: Dowiesz się, jak wyróżnić się na konkurencyjnym rynku nieruchomości i budować silną markę.
 • Pełna dokumentacja: Po szkoleniu przekażemy Ci pełną dokumentację niezbędną do prowadzenia biura nieruchomości; umowy pośrednictwa w sprzedaży, umowy pośrednictwa w zakupie, umowy przedwstępne, umowy rezerwacyjne, umowy dla agentów, karty mieszkań, karty domów, itd.
 • Pomoc w wdrożeniu RODO I AML.
 • Pomoc w wyborze CRM do zarządzania biurem i ofertami: współpracujemy z firmą ASARI CRM.
 • Pomoc w wyborze portali z którymi będziesz współpracować przy publikacji ofert.
 • Nauka pracy w oparciu o umowy na wyłączność.
 • Nauka skutecznego pozyskiwania ofert na wyłączność.
 • Nauka wykonywania profesjonalnych zdjęć przy pomocy nowoczesnej aplikacji.
 • Skuteczne prezentacje nieruchomości.
 • Rekrutacja agentów, wyznaczanie celów sprzedażowych, wzory umów dla agentów. Pomoc w ustaleniu progów prowizji.
 • Poziomy prowizji na Klientów.
 • Analiza konkurencji na lokalnym rynku. Szukanie przewagi.

Aby zapewnić najlepsze warunki oraz spokój, szkolenia prowadzone są indywidualnie w naszym nowoczesnym, dwupoziomowym biurze w Głogowie ( woj. dolnośląskie ). Na powierzchni 160 m2, przygotowaliśmy przyjazne i zielone miejsce do prowadzenia spotkań. W trakcie szkolenia zapewniamy dostęp do rzutnika, komputera, tableta, drukarki, sieci WiFi. Dzień szkoleniowy trwa 6 godzin z przerwą na smaczny obiad serwowany przez zaprzyjaźnioną restaurację.  Na życzenie prowadzimy też szkolenie online poprzez aplikację ZOOM lub Google Meet.

Współpracujemy

Nasze szkolenia prowadzimy w oparciu o wiedzę i know-how naszych partnerów do których należą, portal OTODOM, portal Nieruchomości-Online, system ASARI CRM, system NBOT.


Zainwestuj w Swoją Przyszłość

Nie czekaj! Otwórz drzwi do świata nieruchomości z Housefly.

Zainteresowaliśmy Cię? Chcesz  wiedzieć  więcej?

Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Chcesz poznać pełną ofertę szkoleń? Napisz do nas na email  biuro@housefly.pl  lub zadzwoń. Do usłyszenia.

Kontakt

biuro@housefly.pl

tel. + 48 500 253 454