Praca – Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości / Głogów, Polkowice, Lubin.

Housefly to nowoczesne biuro nieruchomości w Głogowie.

Rozwinęliśmy autorski system sprzedaży, który pozwala pracować komfortowo, a przy tym systematycznie sprzedawać nieruchomości.

Tworzymy przyjazną markę na lokalnym rynku, ponieważ wiemy, że praca, która wypełnia połowę naszego życia musi być zarówno miejscem zawodowego rozwoju, jak i osobistego spełnienia.

Szukamy osoby, która potrafi zachować odpowiedni balans.

Wybierz Housefly w nieruchomościach!

Twoje zadania

Systematyczne pozyskiwanie nieruchomości w oparciu o umowy na wyłączność

Utrzymywanie profesjonalnych relacji z klientami

Organizacja cyklu sprzedaży

Realizacja celów sprzedażowych

Współpraca z zespołem i dbałość o pozytywne relacje

Rozwój i realizacja własnych pasji

Czego oczekujemy?

Gotowości do systematycznej pracy oraz chęci rozwoju

Wysokiej kultury osobistej, nienagannej prezencji

Bardzo dobrej organizacji pracy i energii w działaniu!

Umiejętności słuchania, kojarzenia faktów i wyciągania wniosków

Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji

Determinacji w realizacji celów i pracowitości

Kreowania rozwiązań i proaktywnej postawy

Doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

Know-how w zakresie pozyskiwania umów na wyłączność

Podstawę plus Progresywny system wynagrodzeń. Możliwość osiągania ponadprzeciętnych dochodów

Elastyczne godziny pracy

Skuteczny marketing wspierający sprzedaż (reklama w social media, sesje fotograficzne, home staging)

Efektywne narzędzia sprzedażowe (oprogramowanie CRM, baza klientów )

Szkolenia rozwojowe z trenerami, doskonalące umiejętności interpersonalne oraz sprzedażowe

Pracę z profesjonalistami i branżowymi ekspertami, m.in. w zakresie marketingu i kwestii prawnych oraz nowych technologii

Pełne wdrożenie i wsparcie mentorsko-coachingowe

Miejsce w zespole, budującym atmosferę wsparcia i zrozumienia

Pracę w nowoczesnym biurze

Złóż swoje cv – biuro@housefly.pl

Pamiętaj, aby w swoim CV dodać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych i Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”