Gostyń

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
425 000 PLN
Rynek
Wtórny
Cena za m2
4 783,34 PLN
Typ domu
Wolnostojący
Rok budowy
2017
Powierzchnia
88,85 m2
Powierzchnia użytkowa
88,85 m2
Powierzchnia działki
1 400 m2
Kształt działki
Prostokąt
Liczba oddzielnych toalet
1
Liczba pokoi
4
Stan prawny
Własność
Stan budynku
Do wykończenia
Dach
Dachówka
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Rodzaj ogrzewania
CO własne
Typ okien
PCV, PCV
Typ kuchni
Oddzielna
Numer oferty
935/7188/ODS

Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą sprzedaży domu położonego w urokliwej miejscowości w gminie Gaworzyce. Dom ten idealnie łączy spokojną atmosferę wiejskiego otoczenia z dogodną lokalizacją, znajdując się zaledwie 20 km od Głogowa i 25 km od Polkowic, w pobliżu malowniczych Wzgórz Dalkowskich. Ponadto, łatwy dostęp do drogi ekspresowej S3 zapewnia szybkie połączenie z innymi ważnymi punktami w regionie.

Chciałabym podzielić się z Wami informacją dotyczącą naszych nieruchomości. Aby zapewnić Wam najlepsze wrażenia i

Zapraszamy do zapoznania się z naszą atrakcyjną ofertą sprzedaży domu położonego w urokliwej miejscowości w gminie Gaworzyce. Dom ten idealnie łączy spokojną atmosferę wiejskiego otoczenia z dogodną lokalizacją, znajdując się zaledwie 20 km od Głogowa i 25 km od Polkowic, w pobliżu malowniczych Wzgórz Dalkowskich. Ponadto, łatwy dostęp do drogi ekspresowej S3 zapewnia szybkie połączenie z innymi ważnymi punktami w regionie.

Chciałabym podzielić się z Wami informacją dotyczącą naszych nieruchomości. Aby zapewnić Wam najlepsze wrażenia i bezpieczeństwo, serdecznie prosimy o unikanie samodzielnego oglądania domu. Nasz wykwalifikowany zespół agentów nieruchomości jest gotowy, by towarzyszyć Wam w tej ekscytującej podróży. Prosimy o wcześniejsze umówienie się na wizytę - pomoże to zaplanować czas, dostosować do Waszych oczekiwań i zagwarantować pełne zrozumienie każdej nieruchomości, którą chcecie odwiedzić.
Dziękujemy za zrozumienie i współpracę. Tworzymy razem niezapomniane doświadczenia nieruchomościowe!


Nieruchomość, o powierzchni 88,85 m2, usytuowana jest na przestronnej działce o powierzchni 14 arów. Dom składa się z kilku funkcjonalnych pomieszczeń, zapewniających komfortowe warunki do mieszkania. Na parterze znajduje się wiatrołap, korytarz, łazienka, dwa przytulne pokoje, przestronny salon, kuchnia, spiżarnia oraz pomieszczenia techniczne. Ponadto, budynek posiada poddasze nie użytkowe, które stanowi dodatkową przestrzeń do zagospodarowania według własnych potrzeb.

Architektura domu została zaprojektowana w stylu jednokondygnacyjnym z dwuspadowym dachem. Konstrukcja drewniana oraz kąt nachylenia dachu wynoszący 40 stopni sprawiają, że budynek prezentuje się harmonijnie i estetycznie. Warto zaznaczyć, że dom posiada dwa wejścia, co zapewnia dodatkową wygodę i swobodę korzystania z nieruchomości.
Co istotne, dom jest już podłączony do sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej Zakładu Usług Komunalnych w Gaworzycach, co gwarantuje dostęp do niezbędnych mediów.

Należy zaznaczyć, że nieruchomość wymaga wykończenia. Obecnie brakuje stolarki drzwiowej wewnętrznej oraz elewacji budynku. Istnieje również możliwość usunięcia słupa elektrycznego, który obecnie znajduje się na działce, koszt takiej operacji to kwota w przedziale 15 000 - 25 000 zł.

W przypadku dodatkowych pytań lub zainteresowania tą ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie wątpliwości i szczegółowo przedstawimy wszystkie szczegóły dotyczące nieruchomości.

Cena domu podlega negocjacji, więc istnieje możliwość dostosowania jej do Twoich oczekiwań. To wyjątkowa okazja, aby nabyć dom w malowniczej okolicy, który można dostosować według własnych preferencji i stworzyć wymarzone miejsce do życia. Nie przegap tej szansy i skontaktuj się z nami już dzisiaj!

- Wiatrołap - 3,74 m2
- Korytarz - 8,12 m2
- Łazienka - 5.51 m2

-Pokój - 11,43 m2
- Pokój - 13,5 m2
- Salon - 26,04 m2
-Kuchnia - 11,20 m2
 -Spiżarnia - 3.97 m2
- Pom.techniczne - 5,34m2


Czytaj więcej
  • Ogrodzenie: Siatka
Magdalena Kowalska - Perłowska

Magdalena Kowalska - Perłowska

Dyrektor oddziału - Głogów.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Housefly Arkadiusz Perłowski ul. Długa 44, 67-200 Głogów, NIP 925-197-15-85, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Housefly Arkadiusz Perłowski z siedzibą przy ul. Długa 44, 67-200 Głogów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@housefly.pl… czytaj więcej

 
Pokaż mapę