Głogów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
25 000 PLN
Cena za m2
25 PLN
Powierzchnia
1 000 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Biurowe
Nazwa budynku
Hala Magazynowa
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Stan budynku
Idealny
Numer oferty
118/7188/OLW
Hala Magazynowa do Wynajęcia: Idealne Miejsce dla Twojego Biznesu!

Witaj w nowoczesnej przestrzeni magazynowej, idealnej dla Twoich potrzeb biznesowych! Ta imponująca hala o powierzchni 1000 m2 to odpowiedź na wszystkie Twoje wymagania dotyczące magazynowania, produkcji czy logistyki.

Przestronna i Funkcjonalna: Oferujemy Ci nie tylko dużą powierzchnię, ale również wydzielone miejsce biurowe oraz zaplecze socjalne, które umożliwiają płynne prowadzenie działalności na terenie obiektu. Dzięki temu Twój zespół będzie mógł efektywnie zarząd
Hala Magazynowa do Wynajęcia: Idealne Miejsce dla Twojego Biznesu!

Witaj w nowoczesnej przestrzeni magazynowej, idealnej dla Twoich potrzeb biznesowych! Ta imponująca hala o powierzchni 1000 m2 to odpowiedź na wszystkie Twoje wymagania dotyczące magazynowania, produkcji czy logistyki.

Przestronna i Funkcjonalna: Oferujemy Ci nie tylko dużą powierzchnię, ale również wydzielone miejsce biurowe oraz zaplecze socjalne, które umożliwiają płynne prowadzenie działalności na terenie obiektu. Dzięki temu Twój zespół będzie mógł efektywnie zarządzać pracą, bez konieczności przemieszczania się poza halę.

Wielki Potencjał na Zewnątrz: Działka o powierzchni 90 arów to więcej niż tylko miejsce na halę. To przestrzeń, która daje Ci możliwość rozwinięcia Twojego biznesu. Czy to potrzeba dodatkowego składowania, czy rozbudowy infrastruktury, tutaj masz miejsce na swoje pomysły!

Dogodna Lokalizacja: Zlokalizowana w strategicznym miejscu, nasza hala jest łatwo dostępna zarówno dla pracowników, jak i dla dostawców. To gwarancja szybkiego i sprawnego działania Twojej firmy, bez względu na branżę.

Elastyczne Warunki Wynajmu: Odstępne w wysokości 25 000 zł netto to oferta, której nie można przegapić! Dodatkowo, plac utwardzony o powierzchni 2000 m2 za halą to kolejny atut, który umożliwia łatwe manewrowanie pojazdami i dostawcami.

Inwestycja w Przyszłość: Wynajmując tę halę, inwestujesz nie tylko w przestrzeń, ale także w potencjał swojego biznesu. Zapewniamy Ci solidne wsparcie oraz komfortowe warunki, które pomogą Ci osiągnąć sukces.
Nie zwlekaj! Skorzystaj z tej wyjątkowej oferty już dziś i zapewnij swojej firmie miejsce, które spełni wszystkie jej potrzeby!

Zapraszam
Regina Wilaszek
Licencja nr 27382
tel. 515 048 656
Czytaj więcej
  • Klimatyzacja: Tak
Regina Wilaszek

Regina Wilaszek

Specjalista ds. sprzedaży nieruchomości.

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Housefly Arkadiusz Perłowski ul. Długa 44, 67-200 Głogów, NIP 925-197-15-85, dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Housefly Arkadiusz Perłowski z siedzibą przy ul. Długa 44, 67-200 Głogów (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@housefly.pl… czytaj więcej

 
Pokaż mapę