Drzwi Otwarte – Perfekcyjnie Zrealizowany Pokaz

Drzwi Otwarte – Perfekcyjnie Zrealizowany Pokaz

Dlaczego Drzwi Otwarte są skuteczną promocją sprzedaży nieruchomości? Czy miałeś kiedyś dość ciągłych wizyt klientów podczas sprzedaży mieszkania, z których nie wynikały żadne deklaracje? Traciłeś czas, nerwy, dezorganizowałeś sobie dzień i wszystko to poszło na marne? Organizacja Drzwi Otwartych to fantastyczna alternatywa, zarówno dla właściciela jak i kupującego nieruchomość. 

Klient, który pojawia się na takim evencie może swobodnie rozejrzeć się po mieszkaniu czy domu bez oddechu właściciela czy pośrednika na plecach. To sprawia, że czuje się dobrze i komfortowo. Jeśli dotychczas oglądał inne mieszkania i nie miał takiej możliwości, a każdy jego ruch śledziły skupione spojrzenia domatorów, zapewne nie czuł, że w takim mieszkaniu mógłby się zrelaksować. To zwykle przesądza decyzję o tym, że takich mieszkań klienci nie wybierają. Każdy z nas chce podejmować decyzję samodzielnie, bez namawiania i tłumaczenia obecnych mieszkańców ileż wspaniałości wypływa z zamieszkiwania w tym miejscu.

Chcemy czuć, że jesteśmy dorośli, a nasza przyszłość zależy od nas. Nie lubimy nagabywania, nudnych opowieści o instalacjach. Klient musi dowiedzieć się wszystkiego o sprawach technicznych, ale nie warto go tym przytłaczać. Na rozmowę będzie jeszcze czas i lepiej nie robić tego podczas pierwszej wizyty. Kochasz swoje mieszkanie, przytulne i ciche, niech klient też je pokocha, niech poczuje ten spokój. Niech wyobrazi sobie, jak to będzie gdy wróci do domu po ciężkim dniu pracy i ściągnie płaszcz… Od tej chwili będzie przekonany, że tak właściwie wcale nie chce stąd wychodzić…

Drzwi Otwarte nieruchomości to zwyczaj, który pojawił się u nas w związku z modą na zachodzie. Open House, czyli Otwarty Dom pozwala na odkrycie prawdziwej atmosfery panującej w Twoim domu. Są przede wszystkim wygodne – skupiają potencjalne wizyty z całego tygodnia w jednym wyznaczonym wcześniej terminie, umożliwiają przygotowanie mieszkania wizerunkowo na takie spotkanie oraz zapewnienie dodatków, które umilą naszym gościom czas – wydrukowane broszury z informacjami o nieruchomości, poczęstunek, napoje, zaproszenie gościa (np. doradcy kredytowego), oprowadzenie po okolicy i zaznajomienie klienta z zaletami lokalizacji – klient, który zapisuje się na Drzwi Otwarte jest poinformowany o tym jaki jest program, przebieg spotkania, ile czasu powinien zarezerwować, jak się ubrać (np. grunty na sprzedaż, brak drogi dojazdowej).

Dzięki temu, że dobrze przygotujemy klienta, będzie ubrany stosownie do warunków, będzie czuł się dobrze, a żadne niedogodności nie odwrócą jego uwagi od meritum wizyty.

W czasach, w których mamy tak ogromny dostęp do ofert sprzedaży w internecie jest to najlepsza forma, dzięki której Twoja oferta na pewno się wyróżni. Ten sposób marketingu nieruchomości nie jest jeszcze popularny w naszym rejonie. Agenci Housefly Nieruchomości jako jedyni organizują Drzwi Otwarte w Lubinie, Głogowie, Nowej Soli, Lesznie, Polkowicach, Ścinawie i Wołowie.

Właściciele i klienci doceniają ten sposób oglądania nieruchomości, przede wszystkim ze względu na pory w jakich są organizowane (zwykle 2 terminy do wyboru) oraz możliwość rzetelnego zdobycia wiedzy o faktycznym stanie nieruchomości. Nie zawsze przecież wierzy się słowom właścicieli, tym bardziej, jeśli wyrażają się o mieszkaniu w samych superlatywach.

Drzwi Otwarte przyspieszają sprzedaż, ze względu na ukazanie jak dużym zainteresowaniem cieszy się nieruchomość. Pojedynczych wizyt z innymi klientami nie zobaczą zainteresowani, a słowom pośrednika, że mnóstwo klientów ogląda dany dom mogą nie zaufać. W przypadku Drzwi Otwartych jest zupełnie inaczej. Klienci widząc, że są także inni, którzy rozważają zakup tego samego domu prawdopodobnie przyspieszą proces decyzyjny, będą bardziej skłonni do zakupu, ponieważ według badań człowiek jest istota naśladowczą, a nam w takich sytuacjach uruchamia się instynkt rywalizacji,

Atmosfera tych spotkań także jest inna niż wizyt indywidualnych. Klienci wymieniają się swoimi doświadczeniami w poszukiwaniu mieszkań, rozmowa przebiega luźno i radośnie. To kolejny czynnik, dzięki któremu klient będzie kojarzył Twoje mieszkanie z czymś przyjemnym, choć może na poziomie wyłącznie podświadomym, ale czyż nie o to nam chodzi? Nikt nie lubi presji, my także chcemy, aby klienci w Twoim mieszkaniu poczuli się jak u siebie. To wpływa na atrakcyjność oferty, a zaproszeni goście sami składają lepsze oferty ceny, żeby tylko nikt ich nie przebił i mogli zostać tam już na zawsze.

Organizacja Drzwi Otwartych wymaga szczegółowego zaplanowania wydarzenia i dużego zaangażowania ze strony agenta już o wiele wcześniej, jednak bardzo szybko przekłada się to na korzyść sprzedającego.

Klienci, którzy dobrze zapoznali się z ofertą i są zainteresowani kupnem nieruchomości nie zrażą się oczekiwaniem kilku dni na możliwość jej obejrzenia. Docenią sposób przygotowania i urządzenia mieszkania do sprzedaży oraz całą oprawę (niekiedy także z szampanem!), a to procentuje udaną transakcją, którą obie strony będą miło wspominać.

nieruchomości Głogów, nieruchomości Lubin, nieruchomości Polkowice, nieruchomości Nowa Sól, nieruchomości Leszno, mieszkania Głogów, mieszkania Polkowice, mieszkania Nowa Sól, mieszkania Leszno, domy Głogów, domy Leszno, domy Nowa Sól, domy Polkowice, biuro nieruchomości Głogów, biuro nieruchomości Lubin, biuro nieruchomości Polkowice, biuro nieruchomości Nowa Sól, biuro nieruchomości Leszno, kredy hipoteczny Lubin, kredy hipoteczny Nowa Sól, kredy hipoteczny Leszno, kredyt Głogów, kredyt Lubin, kredyt Nowa Sól, kredyt Leszno