Blog

Ceny mieszkań, działek i domów – co przyniesie 2021 rok? Wypowiedź właściciela Housefly Nieruchomości – Arkadiusza Perłowskiego dla portalu dziennik.pl.

Czytaj https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8121079,ceny-mieszkan-ceny-dzialek-ceny-domow-2021prognozy.html?fbclid=IwAR2VwYGZeX9GJh0j1KNOygbG92ubg26GjJnFm-gfqADv5bSVzgNP95paM-k

Więcej

Braliśmy udział w warsztatach Design Thing dla branży nieruchomości.

W dniach 29 -30.06.2021 braliśmy udział w warsztatach Design Thing w Poznaniu dla branży nieruchomości.

Więcej

Wyróżnienie dla Arkadiusza Perłowskiego od serwisu Otodom

Miło nam jest poinformować, o otrzymywaniu wyróżnienia oraz podziękowań od portalu Otodom dla właściciela Housefly Nieruchomości Arkadiusza Perłowskiego – Przedstawiciela Rady Doradczej Klientów Otodom 2020/2021.

Więcej

Jak przygotować nieruchomość do sesji fotograficznej?

OŚWIETLENIE

Zapewnij doskonałe oświetlenie mieszkania. Konieczne jest wstawienie wszystkich brakujących żarówek. Jeśli masz taką możliwość, to najlepiej, żeby były one o ciepłej barwie światła. Barwa światła znacząco wpływa na postrzeganie poszczególnych przedmiotów i pomieszczeń. Oprócz tego, oddziałuje bezpośrednio na człowieka, pobudzając do działania lub „przestawiając” umysł w tryb relaksu i wypoczynku. Ciepłe oświetlenie działa na nasz umysł w taki sposób, że czujemy się bardziej zrelaksowani i odprężeni, buduje nastrój przytulności i komfortu. 

Więcej

Kliencie zadbaj o swoje bezpieczeństwo – uważaj na 0%!

Kliencie zadbaj o swoje bezpieczeństwo – uważaj na 0%! Twoja umowa pośrednictwa będzie nieważna!


Znowelizowane przepisy ustawy o gospodarce nieruchomościami uczyniły od 1 września 2017 r. umowę pośrednictwa w obrocie nieruchomościami stosunkiem odpłatnym. Nie możesz zatem zawrzeć jej za wynagrodzenie na poziomie 0%, jako że będzie ona bezskuteczna. Po prostu nie będzie umową pośrednictwa.

Pociąga to dalej idące konsekwencje – Klient nie jest objęty ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Skoro nie ma umowy pośrednictwa, nie ma i ochrony dla niej przewidzianej.


Nie ulegaj również złudzeniu, że skoro nie można za darmo, wystarczy wpisać do umowy wynagrodzenie w wysokości 1 zł i problem z głowy. Taka umowa także będzie nieważna. 1 zł to tzw. wynagrodzenie pozorne.

Więcej

Tworzymy filmy o nieruchomościach.

Drodzy Klienci, już w tym tygodniu uruchomimy usługę produkcji filmów Waszych ofert nieruchomości. Idziemy krok dalej, chcemy wykorzystać szerokie podejście i nowoczesne techniki prezentacji mieszkań i domów. Do takich należy film.

Tworzymy filmy o nieruchomościach.
Więcej

Kredyt hipoteczny krok po kroku

Przychodzi taki moment, w którym zaczynasz myśleć o własnym mieszkaniu. Twoje życie prywatne i zawodowe jest ustabilizowane, praca przynajmniej zadowalająca, a związek z nutą śmiałości można nazwać udanym i takim z perspektywą zarzuconą na zawsze. Aby szczęście mogło oddychać pełną piersią brakuje Ci pewnie tylko jednego – własnego kąta. Jeśli w Twojej obecnej sytuacji finansowej to marzenie jawi się jako niemożliwe do zrealizowania, nie rezygnuj. Może bowiem okazać się, że kredyt hipoteczny pozwoli Ci je zrealizować. 

Kredyt hipoteczny krok po kroku.
Więcej

Nowa siedziba firmy Housefly w Głogowie.

Już w czerwcu będziemy mieli przyjemność przyjmować swoich klientów w zupełnie nowej siedzibie firmy położonej w Głogowie przy ul. Długiej 44.

Nowa, dwupoziomowa, dużo większa siedziba firmy to naturalny krok w rozwoju naszej firmy. Z roku na rok Housefly Nieruchomości rozwija się bardzo dynamicznie, stale zwiększając zatrudnienie, zwiększając portfolio klientów. To bardzo ważne dla naszych klientów, żeby na miejscu byli komfortowo obsłużeni. Do zobaczenia.

.

Więcej

Agent nieruchomości w Housefly – brzmi dumie i brzmi jak coś dla Ciebie. Dlaczego warto dla nas pracować?

.

Zastanawiasz się, czy w ogóle warto pracować w nieruchomościach? Odpowiedź jest prosta. Warto. Praca agenta nieruchomości to praca pełna wyzwań, w której wykorzystasz swoje umiejętności miękkie i zarobisz na tym naprawdę dobre pieniądze. Twoje możliwości podnoszenia swoich zarobków mogą być nieograniczone. I chociaż najpewniej wybierzesz jako swojego pracodawcę konkretne biuro nieruchomości, to Ty sam będziesz sobie sterem i okrętem. Jest tylko jedno ale – abyś mógł każdego dnia płynnie poruszać się po wodach doświadczenia, znajomości rynku, kompetencji, z gruntownym przeszkoleniem i przygotowaniem do podejmowania wyzwań, potrzebujesz uzbroić się w najlepszego pracodawcę.

.

Brzmi to świetnie, chcę zacząć tak pracować!

Więcej