Blog

🏆 Housefly – Lider Nieruchomości Otodom 2024! 

Z ogromną radością dzielimy się z Wami fantastyczną nowiną! Nasze Biuro Nieruchomości Housefly zostało wyróżnione prestiżową odznaką Lidera Nieruchomości Otodom! 🎉 Nasze ogłoszenia osiągnęły niesamowitą 92.86% skuteczność na portalu Otodom, co jest dowodem na najwyższą jakość naszych ofert i efektywność sprzedaży nieruchomości! 🏡✨

Więcej

Wypowiedź dla Rzeczypospolitej

„A niektórzy nawet jeszcze ją podnoszą. Jak mówi cytowana przez portal Emilia Kołodziej z Housefly w Wołowie, jeden ze sprzedających w ciągu trzech miesięcy podniósł cenę ofertową o 97 tys. zł. – Było to mieszkanie w bloku po PGR koło Wrocławia – mówi pośredniczka.”

https://www.rp.pl/nieruchomosci/art39822601-nakreca-sie-spirala-cen-mieszkan?fbclid=IwAR3_84QbeivFwZOHeyz4IOxGoIDsY92afhitZ7apbjMeyPVqvbj_QaIAoZQ

Więcej

Praca pośrednika bez umowy. Konsekwencje dla klientów, sankcje dla pośredników. 

Jeśli pośrednik nieruchomości pracuje bez umowy, rodzi to wysokie ryzyko zarówno dla niego, jak i dla klientów. Umowa jest ważnym dokumentem, który określa prawa i obowiązki stron oraz chroni ich interesy. Sprzedając mieszkanie lub dom bez umowy, brakuje jasnych zasad i zabezpieczeń prawnych, co może prowadzić do nieporozumień i sporów. Zalecamy, aby zarówno pośrednicy nieruchomości, jak i ich klienci podpisali umowę, która precyzuje warunki współpracy, prowizję, zakres usług i inne istotne kwestie. 

Więcej

Nastroje pośredników. Opinia dyrektor oddziału Housefly Nieruchomości Nowa Sól – Sylwii Kajdanowicz.

Nastroje pośredników – Raport z ogólnopolskiego badania nastrojów pośredników w obrocie nieruchomościami. Analiza IV kwartału 2022 r. oraz prognozy na I kwartał 2023 r.

Przeczytaj pełen raport – kliknij.

Więcej

Franczyza Housefly Nieruchomości

Nieruchomości to coś, w co warto inwestować. Nieruchomości to coś stabilnego, na czym można zarobić dobre pieniądze. Nieruchomości są bezpieczne i odporne na wahania rynkowe. Ceny nieruchomości szybują stale w góre. Musisz przyznać, że do Twoich uszu (i oczu) wielokrotnie dotarły te słowa. 

.

Więcej

Zapraszamy do lektury artykułu w Gazecie Lubuskiej. Wypowiedź Sylwii Kajdanowicz z oddziału w Nowej Soli.

Więcej