Blog

Franczyza Housefly Nieruchomości

Nieruchomości to coś, w co warto inwestować. Nieruchomości to coś stabilnego, na czym można zarobić dobre pieniądze. Nieruchomości są bezpieczne i odporne na wahania rynkowe. Ceny nieruchomości szybują w górę pomimo pandemii. Musisz przyznać, że do Twoich uszu (i oczu) wielokrotnie dotarły te słowa. 

.

Dzisiejszy świat dokładnie tak myśli o rynku obrotu nieruchomościami i musimy pokornie przyznać, że ma w tym aspekcie rację. Zupełnie się nie dziwimy, że Ty też myślisz o tym, aby osadzić w tej branży swój biznes. To dobry, a nawet świetny pomysł. I wiesz co? Będziemy Cię w tym wspierać, chociaż być może przyjdzie taki dzień, w którym będziemy musieli nazwać Cię konkurencją. A może właśnie nie… Może finalnie zdecydujesz, że lepiej poruszać branżą nieruchomości z nami i w naszym wspierającym towarzystwie. Może ominie Cię uczenie się na własnych błędach i podgryzanie warg ze stresu, a zamiast tego od samego początku będziesz stawiać swoje kroki lekko, swobodnie i pewnie. 

Więcej

Nowa siedziba Housefly Nieruchomości w Głogowie ul. Długa 44.

Zakończyliśmy urządzać nowe biuro w Głogowie przy ul. Długiej 44. Od 30.08.2021 widzimy się w nowym miejscu. Tak prezentuje się wnętrze. Do zobaczenia!

Więcej

Ceny mieszkań, działek i domów – co przyniesie 2021 rok? Wypowiedź właściciela Housefly Nieruchomości – Arkadiusza Perłowskiego dla portalu dziennik.pl.

Czytaj https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8121079,ceny-mieszkan-ceny-dzialek-ceny-domow-2021prognozy.html?fbclid=IwAR2VwYGZeX9GJh0j1KNOygbG92ubg26GjJnFm-gfqADv5bSVzgNP95paM-k

Więcej

Braliśmy udział w warsztatach Design Thing dla branży nieruchomości.

W dniach 29 -30.06.2021 braliśmy udział w warsztatach Design Thing w Poznaniu dla branży nieruchomości.

Więcej

Wyróżnienie dla Arkadiusza Perłowskiego od serwisu Otodom

Miło nam jest poinformować, o otrzymywaniu wyróżnienia oraz podziękowań od portalu Otodom dla właściciela Housefly Nieruchomości Arkadiusza Perłowskiego – Przedstawiciela Rady Doradczej Klientów Otodom 2020/2021.

Więcej

Tworzymy filmy o nieruchomościach.

Drodzy Klienci, już w tym tygodniu uruchomimy usługę produkcji filmów Waszych ofert nieruchomości. Idziemy krok dalej, chcemy wykorzystać szerokie podejście i nowoczesne techniki prezentacji mieszkań i domów. Do takich należy film.

Tworzymy filmy o nieruchomościach.
Więcej

Kredyt hipoteczny krok po kroku

Przychodzi taki moment, w którym zaczynasz myśleć o własnym mieszkaniu. Twoje życie prywatne i zawodowe jest ustabilizowane, praca przynajmniej zadowalająca, a związek z nutą śmiałości można nazwać udanym i takim z perspektywą zarzuconą na zawsze. Aby szczęście mogło oddychać pełną piersią brakuje Ci pewnie tylko jednego – własnego kąta. Jeśli w Twojej obecnej sytuacji finansowej to marzenie jawi się jako niemożliwe do zrealizowania, nie rezygnuj. Może bowiem okazać się, że kredyt hipoteczny pozwoli Ci je zrealizować. 

Więcej

Nowa siedziba firmy Housefly w Głogowie.

Już w czerwcu będziemy mieli przyjemność przyjmować swoich klientów w zupełnie nowej siedzibie firmy położonej w Głogowie przy ul. Długiej 44.

Nowa, dwupoziomowa, dużo większa siedziba firmy to naturalny krok w rozwoju naszej firmy. Z roku na rok Housefly Nieruchomości rozwija się bardzo dynamicznie, stale zwiększając zatrudnienie, zwiększając portfolio klientów. To bardzo ważne dla naszych klientów, żeby na miejscu byli komfortowo obsłużeni. Do zobaczenia.

.

Więcej

Agent nieruchomości w Housefly – brzmi dumie i brzmi jak coś dla Ciebie. Dlaczego warto dla nas pracować?

.

Zastanawiasz się, czy w ogóle warto pracować w nieruchomościach? Odpowiedź jest prosta. Warto. Praca agenta nieruchomości to praca pełna wyzwań, w której wykorzystasz swoje umiejętności miękkie i zarobisz na tym naprawdę dobre pieniądze. Twoje możliwości podnoszenia swoich zarobków mogą być nieograniczone. I chociaż najpewniej wybierzesz jako swojego pracodawcę konkretne biuro nieruchomości, to Ty sam będziesz sobie sterem i okrętem. Jest tylko jedno ale – abyś mógł każdego dnia płynnie poruszać się po wodach doświadczenia, znajomości rynku, kompetencji, z gruntownym przeszkoleniem i przygotowaniem do podejmowania wyzwań, potrzebujesz uzbroić się w najlepszego pracodawcę.

.

Brzmi to świetnie, chcę zacząć tak pracować!

Więcej

🎶 Głogowskie Spotkania Jazzowe za nami. Dziękujemy za wspaniałą nagrodę – Jazz mecenas kultury. 🏆. Do zobaczenia za rok!

Więcej

Wybraliśmy najlepszego agenta kwartału.

Dzisiejszy dzień w nowym biurze rozpoczęliśmy od wręczenia nagrody dla najlepszego agenta kwartału. Wielkie gratulajce dla Ani Kwiatkowskiej za zdobycie pierwszego miejsca! Życzymy dalszych sukcesów!

Anna Kwiatkowska – najskuteczniejszy agent 2 kwartału 2021 r.
Więcej