Blog

Jak rozpocząć pracę w nieruchomościach?

W Twojej głowie zrodził się wspaniały plan, zostaniesz pośrednikiem w obrocie nieruchomości, będziesz dobrze zarabiał, w ciągu kilku lat będziesz na tyle zamożny, że spełnisz wszystkie swoje marzenia sprzed lat. Czy to możliwe? Jak to zrobisz?

Więcej

Chcesz kupić lub sprzedać mieszkanie? W czasach pandemii bez pośrednika ani rusz!

Z powodu coraz dalej postępujących ograniczeń dotyczących życia społecznego i poruszania się, ale przede wszystkim z powodu słusznej obawy o zdrowie i życie, coraz większym wyzwaniem staje się samodzielne załatwienie czegokolwiek. Pandemia koronawirusa w Polsce znacząco wpłynęła na sytuację osób sprzedających i poszukujących nieruchomości. Jak teraz przebiegają transakcje na rynku nieruchomości?

Jak działają obecnie biura i pośrednicy nieruchomości? Co się zmieniło w stosunku do okresu sprzed kwarantanny? Na pytania odpowiada również Arkadiusz Perłowski – właściciel Housefly Nieruchomości.

Link do całego artykułu https://www.nieruchomosci-online.pl/porady/chcesz-kupic-lub-sprzedac-mieszkanie-w-czasach-pandemii-bez-posrednika-11707.html

Więcej

Jak pracujemy podczas akcji #zostanwdomu.

🔸 Drodzy Klienci! 

🔸 W związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną zagrożeniem #koronawirusem oraz w trosce o wspólne zdrowie, firma Housefly Nieruchomości podjęła decyzję o zmianie sposobu funkcjonowania firmy od 16 marca 2020 roku. 

🔸 Przechodzimy na tryb pracy zdalnej. Większość agentów nie jest dostępnych w oddziałach z wyłączaniem osób, których zadania muszą być realizowane na bieżąco. 

🔸 Nasze oddziały w Głogowie oraz Lubinie otwarte są dla Klientów realizujących transakcje.

🔸Zaplanowane czynności takiej jak akty notarialne odbywają są za zgodą Klientów oraz notariuszy. 

🔸Nasi pracownicy są dostępni dla Państwa telefonicznie oraz poprzez e-mail. 

🔸Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Państwu ciągłość procesów oraz bezpieczeństwo uruchomionych transakcji. 

🔸W chwili obecnej zatroszczmy się wspólnie o siebie, aby zminimalizować ryzyko zakażenia koronawirusem. 

📣 Aktualne informacje dostępne są na stronie www.gov.pl/web/koronawirus.

Do szybkiego zobaczenia! 

Zespół Housefly Nieruchomości

Więcej

Housefly Nieruchomości – statystyki.

〽 100 % umów na wyłączność
🧒 9 agentów nieruchomości
🔑 305 ofert nieruchomości
📌 2 biura stacjonarne 

Zobacz więcej 👉 http://bit.ly/bedziesz_zaskoczony

Więcej

Housefly Nieruchomości partnerem serwisu Morizon.pl

Na pewno chcesz aby Twoją nieruchomość obejrzało jak najwięcej potencjalnych Klientów. Zadbamy o to! Współpracujemy z portalem Morizon w zakresie promocji ofert.

Więcej

Podsumowanie 2019 – praca, wyzwania, sukcesy.

Rok 2019 był dla naszej firmy rokiem bardzo dynamicznym, pełnym pracy, wyzwań oraz sukcesów.  Działalności firmy sprzyjała dobra koniunktura na rynku nieruchomości. W roku 2019 zrealizowaliśmy kilka założeń, do których zaliczamy otwarcie nowego oddziału w Lubinie, powiększenie zespołu a także wprowadzenie nowoczesnych rozwiązań związanych ze wsparciem procesu sprzedaży np. spacery wirtualne. Uruchomiliśmy zupełnie nową stronę internetową oraz rozpoczęliśmy pracę na nowoczesnym systemie CRM – Asari Kameleon. Nasze inwestycje przyczyniły się do zoptymalizowana w firmie wielu procesów i znacząco poprawiło rentowność firmy. Rok 2019 to również sukcesy, przede wszystkim zajęcie 1 miejsca w Plebiscycie Branżowym Orły Nieruchomości. Warto zwrócić uwagę, że pozycja nr 1 w rankingu jest efektem naszej systematycznej i efektywnej pracy, co dostrzegają zadowoleni Klienci, wypowiadający się pozytywnie na temat firmy Housefly.

W nachodzącym 2020 roku mamy wiele planów. Skupimy się przede wszystkim na inwestycjach powiązanych z otwarciem nowych oddziałów i udoskonalaniem procesów sprzedażowych. Rozwijane będą nowe kanały sprzedaży. Duży nacisk zostanie położony na rozwój działu handlowego. W 2020 roku planujemy podnieść jakość naszych usług poprzez uczestnictwo w szkoleniach branżowych. Do zadań głównych zaliczamy również prace związane z budową pozytywnego wizerunku pracodawcy.

Więcej

Rozpoczęliśmy sprzedaż nowej inwestycji w Głogowie przy ul. Kossaka.

★ NOWA INWESTYCJA W GŁOGOWIE PRZY UL. KOSSAKA. ZAPRASZAMY DO ZAKUPU. 

★ Kupując nieruchomość z tej inwestycji w naszej agencji, otrzymasz bon na zakupy w wysokości 500 zł. Bon do wykorzystania jest w wybranym sklepie RTV / AGD lub markecie budowlanym.

Więcej

Nowy oddział Housefly Nieruchomości w Lubinie.

Zapraszamy do naszego oddziału Housefly Nieruchomości w Lubinie przy ul. Rynek 26/1 ( 1 piętro ).

Telefon: 571 275 751.

Godziny otwarcia – Pon. – Pt. – 9.00 – 17.00

Więcej

Nasza wypowiedź dla portalu Polityka.pl

Przeczytaj wypowiedź właściciela Housefly Nieruchomości – Arkadiusz Perłowskiego dla portalu Polityka.pl

Czy warto wstrzymać się z zakupem nieruchomości, aby kupić taniej? Czy obecnie możliwe jest poszukiwanie nowego lokum i dokonanie transakcji mimo pandemii?

Kliknij w link poniżej

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/rynek/1955694,1,co-sie-stanie-z-rynkiem-nieruchomosci-ocena-posrednikow-w-badaniu-portalu-nieruchomosci-onlinepl.read?fbclid=IwAR0NmIRK6cAl0aTG1V19FSO4FRWQ080H-8AXeNqMDvDx4hJ9VGEIeeldGbQ

Więcej

Pośrednicy i notariusze pracują. Nieruchomość można kupić.

Mogłoby się wydawać, że w czasie pandemii kupno wymarzonego lokum – szczególnie kiedy wymaga tego sytuacja życiowa – graniczy z cudem. Jednak branża robi wszystko, aby ułatwić ten proces. Zakaz przemieszczania się został zniesiony, zatem nie ma już dylematu, czy można udać się na spotkanie z pośrednikiem czy notariuszem.

Wprowadzone przez władze środki zaradcze, mające stłumić rozprzestrzenianie się koronawirusa, ograniczają możliwości działania na rynku nieruchomości i finalizowania transakcji kupna-sprzedaży. Od 20 kwietnia 2020 r. sytuacja jest o tyle bardziej klarowna, że nie obowiązuje już zakaz przemieszczania się. Biura nieruchomości pracują, głównie obsługując klientów zdalnie, a kancelarie notarialne działają z zachowaniem środków ostrożności.

Zobacz pełen artykuł przygotowany przez portal Nieruchomości – Online wraz z naszą wypowiedzią https://www.nieruchomosci-online.pl/porady/posrednicy-i-notariusze-pracuja-mozna-kupic-mieszkanie-12045.html

Więcej
Facebook
YouTube
Instagram